Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha hamarabb jött a menstruácío...

Ha hamarabb jött a menstruácío akkor is onnan számoljam a heteket. Vagy ez mindenképp babát jelent ha hamarabb jött?

Figyelt kérdés

Mindig hónap végén szokott megjönni.Most 19 én jött meg a hönap közepén.ugyanugy mint mindig csak hamarabb..


21 hetes


2009. okt. 16. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ne haragudj de nem értem kicsit pontosabban leírnád.
2009. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most terhes vagy, vagy nem?
2009. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

21 hetes vagy és menstruálsz????

Nem értem a kérdést.

2009. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem ha menstruálsz akkor hogy lehetsz 21 hetes terhes vagy hogy érted ezt az egészet??????
2009. okt. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21 hetes vagyok azért irtam ide a kérdést ës nem a teherbeeséshez!A kérdésem meg egyértelmü talán a most után odairhattam volna a májust.(de olyan mintha csak tegnap lett volna):)
2009. okt. 16. 14:10
 6/10 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem menstruälok a szämolás érdekelt volna meg hogy a baba miatt jött-e meg hamarabb anno...
2009. okt. 16. 14:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A baba miatt nem jön meg, nem hogy hamarabb jön meg...

Igen, értelmetlen a kérdésed.

Akkortól számolj,amikor megjött, az a mérvadó, akár májusban volt, akár nem...

2009. okt. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon értelmetlen a kérdésed. Attól számolj amikor utóljára megjött, de igazából 21 hetesen már nem az számít hogy ikor jött meg utóljára hanem hogy mekkora a babád mérete. A doki aszülés várható időpontját már ez alapján fogja változtatni ha kell.
2009. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy legelöször azt mondta hogy biztos terhesvoltam már amikor megjött(igy lett egy héttel nagyobb) most meg a genetikain hozzávetölegesen jó idöt mondott mensi szerintit de a baba méretei igy is nagyobbak mint az átlag ezért gyanús ez a számolás ës a menstruáció.de azért köszönöm a válaszokat.
2009. okt. 16. 14:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát az lehet hogy eleinte megvolt mikor már pedig terhes voltál tesómnak is így volt. De ha minden rendben az uh-n akkor nyugi. Biztos minden rendben lesz. Boldog babavárást!
2009. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!