Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell/ene éreznem? A 15....

Mit kell/ene éreznem? A 15. hétbe léptem. Aggódom, az 1. babát elveszítettem.

Figyelt kérdés

Igazából sem hashúzódás, se bugyorgás, se szurkálás.

A mellem néha fáj, de nem feszül, mint a gumilabda.Ti mit éreztek/tetek ilyentájt?


A hasörfogatom 2 hete uakkora.


2009. okt. 16. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SEmmi különöset nem éreztem,az elsö mozgások olyanok voltak a 17. ét környékén mint mikor pl a szemhéjadban elkezd rángatózni egy ideg.
2009. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem kb. 15. hetesen halt el, szóval megértem az aggódást. Vetélés/terhességelhalás esélya a 12. héttől rohamosan csökken, na mi benne voltunk a néhány százalékban...


A másodikkal aggódtam ezerrel, amíg nem éreztem a mozgását.

Semmit nem KELL érezni. Lehetnek tünetek, de lehet, hogy nincs semmi, és az nem jelenti azt, hogy odabent ne lenne minden rendben.

Én is mértem a haskörfogatot. NEM kellett volna. Már rég rég éreztem, hogy mozog, már férjem is mondta, hogy látszik, de a centi ugyanannyit mutatott... másképp oszlik el? Nem tudom miért, de így volt...

A második terhességgel az aggódáson túl minden rendben volt, hamarosan fél éves a gyermek:)

2009. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs mit érezz, sokan az első babát csak a 20. hét után kezdik érezni. 15 hetesen csak azért nem aggódtam, mert 14. hetesen és 16. hetesen is voltam uh-n. A 16-17. hét körül kezdtem érezni valami mocorgásfélét.

Megértelek, én is vesztettem el a 12. héten egy babát, de sajnos nem sokat tehetsz, ilyenkor még nem nagyon érződik.

2009. okt. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én semmit se az elsővel, se most a másodikkal...

Semmi baj nincs, pár héten belül megmozdul.

2009. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nekem sem volt semmi tünetem ekkor, sőt, még a mellem sem feszült. A pocinövekedésem is stagnált egy ideig. Aztán a 18 hét 5 naposan beindul a csöppem és azóta csak pörög.26 hetes km
2009. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolkozz pozitívan! Én 15 hetesen nem is éreztem magam terhesnek, olyan jól voltam végre a hányingeres időszak után. Sőt a mellem se fájt már a 12. héttől. Nekem előtte 3 hónappal volt egy korai vetélésem, és persze idegeskedtem én is eleget utána, de hidd el felesleges, örülj és csak a jó dolgokra gondolj.
2009. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Tudom nem kéne aggódnom, de olyan nehéz......

2009. okt. 16. 15:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont ma kezdem a 20.hetet és a tegnap estéig semmit nem éreztem!Nem voltak pillangók,buborékok és már kezdtem aggódni de tegnap este 1 nagyot rúgott a drágám ,jelezve,hogy nincs gond:-))Csodálatos érzés volt!Nekem a mellem csak a 10.hétig feszült és összesen ennyi tünetem volt!
2009. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!