Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segítteni? Kép lent.

Tudnátok segítteni? Kép lent.

Figyelt kérdés
Szerintetek az ehhez hasonló babakocsival könnyű lessz közlekedni? Úgy értem kanyarodni meg ilyesmik. Mi is ehez hasonlót rendeltünk de félek hogy nehéz lesz vele kanyarodni mivel nem fordul a kereke.Mi a véleményetek? Remélem értelmesen irtam le. Elöre is köszi a válaszokat.
2013. júl. 3. 19:44
 1/10 A kérdező kommentje:
2013. júl. 3. 19:45
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja és bocsi ha rossz helyre tettem fel a kérdést.
2013. júl. 3. 19:46
 3/10 Kerria ***** válasza:

Én ilyet kaptam kölcsön. Vidéken lakunk, a göröngyös utakra ennél jobbat ajánlani sem tudnék, de bevásárolni menni vele maga a pokol :( a sorok között forgolódni, nem épp a legkönnyebb dolog. Természetesen meg lehet szokni. Én inkább vettem 40ezerért olyat aminek van bolygó kereke... de ez már pénztárca kérdés. mai fejjel már azt is mérlegelném, hogy a tolókar állítható magasságú legyen.


Szóval, alapjában véve rossz útminőségre kiváló, kanyarodni azonban nehézkes az ilyen kocsival.

2013. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A tolókar az állítható. Hát mi városban lakunk nem olyan rossz az út. Hát ettöl félek én is, hogy kanyarodni egy pokol lessz vele ha meg semmiképp nem megy akkor jön egy másik Köszönöm a válaszodat. :)
2013. júl. 3. 19:52
 5/10 anonim ***** válasza:
A fix kerekek miatt,nem venném meg.
2013. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk másfajta van, de keresztlányomat sokat toltam ilyenben. Nem mondom, hogy rossz darab. Egyetlen hátrányát abban éreztem, hogy az a darab nehéz volt, és nagy helyet foglalt összecsukva, így a szállítása jelentős gondot okozott. Az, hogy nem forgott a kereke, egyáltalán nem volt zavaró, mert finoman megdöntve a babakocsit, könnyen irányítható volt.
2013. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reméllem nekem is jó lessz ha nem akkor meg nézünk valami mást.
2013. júl. 3. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ugyanilyen kerekű babakocsink volt, de nem lehetett vele kanyarodni, szenvedés volt, mert fixek a kerekei, egyből vettünk is egy bolygósat, na azt imádom, én olyat ajánlok.
2013. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is bolygókerekeset ajánlok, azzal nagyon egyszerű közlekedni. :)
2013. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 4. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!