Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát érdemes...

Milyen videokártyát érdemes venni 30-40 ezer Ft között, játékra? Most egy beépített (integrált) Intel (R) HD Graphics Family videokártyám van, ami tényleg nem játékra van és nem is valami jó. Tudnátok segitteni hogy milyet vegyek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy ha rá tudsz szánni még egy keveset:

[link]

2013. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ahha,ma megnéztem és össze van kötve az alaplappal(ha jól láttam azzal).És aztse tudom hogy vegyem ki,azzal a kis dobozával együtt...Talán majd leviszem azt berakják.
2013. ápr. 29. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha jobban szereted az Nvidia kártyákat akkor 650 bár ebben az esetben a fent említett kártyák egyike jobb vétel...
2013. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alaplapod típusa, Processzor , Memória mennyisége és típusa

ezeket fontos lenne tudni, de legalább azt , hogy PCIe x16 slot van az alaplapon?? Ezek ismerete nélkül nincs értelme semmit sem linkelni sztem.

2013. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hozsoltika67 ***** válasza:
Ezzel jól járnál jó kis kártya: [link]
2013. ápr. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!