Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, hogy bírjátok az...

Kismamák, hogy bírjátok az utolsó hónapot?

Figyelt kérdés
Nekem már lelkiismeret furdalásom van, mert állandóan az jár a fejemben, hogy bárcsak már szülnék, pedig még csak 36 hetes vagyok.

2013. júl. 3. 20:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én még csak 32 hetes vagyok, de már én is alig várom, hogy megszülessen. Még két hónap, de olyan soknak tűnik, pedig amúgy meg rohan az idő.

Kitartást és könnyű szülést kívánok!

2013. júl. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

36 hetes vagyok, és eddig én is nagyon vártam, de múlt héten kórházba kerültem (igaz hál istennek kiengedtek), és azt mondtam, hogy ha egyszer innen kiengednek akkor minden percét kiélvezem a terhességnek.. Ott minden perc egy örökkévalóság volt......

Ettől függetlenül nagyon várom már, és elég szarul bírom ezért is kellett befeküdnöm, mert magas volt a vérnyomásom a vizesedés miatt...

Már alig tudok fogni a kezemmel úgy zsibbad.. fáj a farcsontom, a szeméremcsontom.... stb.. de hát nem panaszkodok, egyszer vége lesz :D


Kitartást neked is! :D

2013. júl. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
En 33 hetes vagyok,es en is szeretnek mar nagyon szulni!Megpedig azert mert elkezdtem parazni..Tobb vetelesem is volt es 6 eve probalkoztunk mar,es rossz bele gondolni ha valami tortenne vele odabent..Szoval en emiatt szeretnek mar tul lenni rajta!
2013. júl. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

én is már nagyon várom hogy megszüljek.Már annyira hogy minden nap másra sem tudok gondolni csak hogy mikor szülök már végre.Tudom hogy minnél tovább marad bent annál jobb neki de az orvos mondta a 36 héttől már szülhetek nem tartják vissza.És mióta betöltöttem a 36 hetet mindig az lesem milyen tünetek jöhetnek ami a szülésre utal.Josló fájásaim már vannak de nem erősödik fel annyira hogy meginduljon a szülés.Nekem nincs lelki ismeret furdalásom mert szerintem minden kismama alig várja hogy végre a kezében foghassa a kisbabáját:) Minél közelebb van a szülés időpontja annál türelmetlenebb vagyok én is.JÓ babavárást kívánok és könnyű szülést


37 hkm

2013. júl. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Röviden és tömören: dögrováson vagyok. :D Cipőt bekötni borzasztó és nem találok egyetlen olyan boltot sem, ahol kapni cipőkanalat... :D Ja, a papucsba pedig nem fér bele a lábam a vizesedés miatt. Kiakasztó. :)



38+2hkm

2013. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jaj, kedves második, nem irigyellek, vigyázz magadra, már nincs sok hátra;)

Én szuperül voltam idáig (semmi rosszullétem nem volt, álomterhesség volt), aztán jött a meleg és azóta megőrülök. Úgy érzem, szétfeszít a baba, állandóan nyújtózik (szegénykémnek biztos nincs már helye), aludni nem tudok, hol a lábam zsibbad, vagy görcsöl, hol a vizet,kaját,savat kapom vissza a torkomba.. És a hasam is egyre nehezebb, érzem a súlyát.

Jelenleg elképzelhetetlennek tűnik, hogy még négy hétig húzzuk...

Már inkább babusgatnám a picit.:)

De betöltött 36. héttől már akkor szerintetek sem baj, ha győzködöm, hogy amint felkészültnek érzi magát, ne habozzon kibújni?:)

2013. júl. 4. 13:48
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! 2es vagyok! :D Nem baj szerintem, én is megbeszéltem vele, hogy most már ha itt az idő akkor jöhet.. meg is dicsértem, hogy ilyen ügyesen, ilyen sokáig bent maradt! :D

Ez úgy is csak a mi lelkünket nyugtatja :D Ő attól még lehet hogy tök jól van bent és nem is akar még kijönni vagy 4-5 hétig.. bár hátha hallgatna a mamijára :D

Én is mondogatom neki :D Nagyon szeretném már babusgatni, a kis drágámat, nekünk első baba nektek?

2013. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Első baba nálunk is, annyira izgulunk és a napok mostanában valahogy lelassultak..főleg, mióta az éjszakák ilyen nehezek.:S

Tudom, hogy akkor jön, amikor jó neki, de azért sokat dumálok vele, hogy kívül tágasabb:D, ha úgy érzi, már szívesen látjuk. De nyilván nem véletlenül 40 hét lett kitalálva erre az egészre, szóval, természetesen nem sürgetem. A kényelmetlenséget annyira nem is bánnám, egyszerűen már csak babusgatnám.:)

2013. júl. 4. 20:22
 9/13 anonim ***** válasza:

34.héten járok, én még ezt a hónapot szeretném egyben végig vinni :) nagyon nehezen viselem, főleg a meleget. Éjszakai alvás kész katasztrófa, sűrű pisilés, sehogy sme kényelmes :( a nagy pocakom (mindenki azt hiszi, hogy az utolsó napokban járok, vagy éppen ikreket várok) miatt estére már fáradt vagyok, derekam leszakad :(

De kibírjuk!!!! :D

2013. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 35+4 vagyok most. szerencsére kedvez az időjárás, és talán ettől nem dagadok. de fáj a szemérem és farcsontom, ha ülök egy ideig alig birok elindulni. éjjel 2szer pisilek. van egy 2 éves kisfiam, szerencsére eddig el tudom látni nappal a feladatokat körülötte, amíg az apuka dolgozik.hajolás pár napja lett nehezebb, de még az sem okoz túl nagy gondot.ne legyen lelkiismeretfurdalásod, hogy már mennél szülni, hisz ezzel többen vagyunk így, a terhesség nem egy könnyű dolog és mindenki várja, hogy lássa és babusgassa a babáját.én külföldön vagyok, ahol igazán nincs segítségem, kénytelen vagyok bírni. már a terhesség elején megfogadtam, h nem panaszkodom, csak bírjam ellátni a kisfiam a terhesség mellett a szülésig. anyukám jön 19én, szóval addig nem szeretnék szülni, de utána bármikor jöhet. :)
2013. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!