Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes kismamák, hogy...

39 hetes kismamák, hogy vagytok? Hogy bírjátok ezt az időjárás változást?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon jól vagyok, semmi bajom:)

Néha fáj a hátam, vagy ha a fiam kinyomja magát, akkor az már kellemetlen. Éjjel 2 óránként pisilni kell, izzadok...

Egyébként múlt héten költöztünk, pakolok teggeltől estig, meg itt a lányom, intézkedés, lakcím, oviba íratás...

Tegnap voltunk Epret szedni a szeded magadban ctg után:)

Most értem oda a baba ruhák leszáradtak, vasalok...

Szóval teszek veszek...

Frontok sosem befolyásoltak...


Te hogy vagy? Hol fogsz szülni?

2013. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Hát te jól bírod! Én ezt a frontváltozást nem bírom! ha hidegebb van jókat alszok de ahogy jön a fölmelegedés szinte semmit!:) de ha hűvös van megyek és csavargok!:D (de csak délután mert a férjem nem enged egyedül sehova! Első baba lehet azért)

Tegnap kiválasztottuk az smst amit körbe küldünk ha megszületik a pici lányunk! Remélem hamarosan kibújik mert sokat keményedek és joslózok már de lehet csak a front miatt. Igen amikor kifeszítik magát azt én is évezem! :) Én Kecskeméten fogok szülni és te?

2013. jún. 12. 10:53
 3/8 A kérdező kommentje:
jah és melyik napra vagytok ki írva?? Mi 18.
2013. jún. 12. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Tegnap reggel kiírtak császárra, ma 7-re megyek, s ma meglesz a fiam:)))

18-ra voltam kiírva, de mivel az elsőnek császár lett a vége, tegnap azt mondta a doki választhatok, mert már meszesedik a lepényem, se egy jósló fájás, semmi jele hogy megszülnék, teljesen zárt vagyok, baba fent...(megmondom őszintén, ha lehet nem akarok vajúdni, meg nem akarom hogy szülés közben szét repedjen a régi hegem:)


Tegnap mindent elintéztem, ma izgalmas napom lesz:)))


Majd megírom milyen volt

2013. jún. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ohh Gratulalok akkor valoszinu mar babazol! De jo neked!kicsit most irigykedek :) irj majd hogy hogy vagytok!jaj en is akarok mar! :D
2013. jún. 13. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Megvan a fiam!

4400gramm, 59 centi.

Olyan kis dagi, nem tudja kinyitni a szemeit:)

Ha írsz emailt küldök képet.

Most az őrzőben vagyok, várjuk hogy érezzem a lábam, s fel tudjak állni.

Addig is itt a baba, a férjem babusgathatja.

Meglátod olyan jó! Az szülés része nem nagyon, de amikor meglátod a babát, az mindent megér!

2013. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
gratulálok!! Írok privit
2013. jún. 13. 17:34
 8/8 anonim válasza:
én még teljesen jól vagyok,közeledtét sem látom a szülésnek,c 2000 a méhszáj értékem,ugyhogy én teljesen el vagyok keseredve,a babám jól van uh-n azt mondta a dokim hogy épp hogy elfér,probléma mentes gyors szülést nektek!
2013. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!