Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most miért fáj? Teljesen...

Most miért fáj? Teljesen kiakadtam MAGAMRA!

Figyelt kérdés

Tényleg, nem nyafogni akarok, de: tornáztam ma, mert már annyira fájt a derekam!!!!! Meg a hátam.... Csak olyan gyakorlatokat csináltam, amiket kismama tornán a gyógytornásszal tanultam. És még csak el sem fáradtam, jól esett. Alig telik el 1 óra, hát olyan "izomláz" vagy nem is tudom mi van a hasamban (úgy ott lent, bőven köldök alatt és inkább oldalt) hogy leülni, felálnni, lefeküdni alig bírok, a járás is fáj egy picit :(

babám ugyanúgy rugdos, csuklik és elvan, neki most ez nem rossz, ugye? És ugye most nem csináltam rosszatt magammal?

Végül is elmulasztottam a derékfájást és helyette szereztem "izomlázat".


(bocsi, ha hisztis hangvételű a kérdésem, de nem tudom mi van, napok óta hülyeségeken sírok, 12 órákat alszom....pffff....szegény férjem...)


27 hetes kismami


2009. okt. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a húzódó méhszalagokat érzed, amik a méhet tartják. Lehet, hogy a tornának is van hozzá köze, de ha csak olyan gyakorlatokat csináltál, amiket lehet, akkor nagy bajt nem okozhattál. A babát biztos nam zavarja. Szerintem oldalt fekve pihenj és ha holnapra nem enyhül, akkor hívd fel az orvosod, hátha magnéziumot javasol. (Ha szedsz már, akkor többet.) De a lényeg, hogy lazíts és pihenj!
2009. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csináltál rosszat, nyugi :) Pihizz ma sokat, holnap meg tornázz egy kicsit kevesebbet! Nem véletlenül fáj a hátad, derekad, a hormonok ellazítják, Te kíméled magad, így eltunyulnak az izmaid. De azért tornázz, mert ahogy nőni fog a pocid egyre jobban fog fájni. Én van amikor napi 2x tornázom 10 percet és nagyon jó utána :)

33h km :)

2009. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne félj, egyszer én tüsszentettem és utána napokig éreztem a szalagokat, ez ilyen, másnak meg nagyvécézéskor az erőlködéstől fájdulnak meg. szinte nincs olyan kismami, aki ezen ne esne át...
2009. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi-köszi :) Most megnyugodtam, de azt hiszem, én is ezután többször kevesebbet fogok tornázni.


Köszönöm, hogy válaszoltatok! :)

2009. okt. 16. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!