Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen enyhe menstruáció...

28 hetesen enyhe menstruáció szerű fájdalom?

Figyelt kérdés

Tegnap is enyhén fájt, de nem sokáig.

Most is enyhén fáj, mint amikor készül megjönni. Teljesen olyan.


Volt valakinek még ilyen?? Ez normális?? Oké, eddig is volt a várandóságom eleje óta, de így a 28. Héten izgulok, hogy ne hogy hamarabb jöjjön!

Mozogni mozog, de elég lent érzem.


A doki azt mondta, kb 2 héttel ezelőtt, hogy zárt a méhszáj, mindent rendben talált.

Ha továbbra is(mondjuk estig) enyhén fáj, menjek be a kórházba, vagy hívjam a doktorom??


2013. júl. 4. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Több pihenésre van szükséged :)

Nyúlnak a szalagok és nő a méhed,természetes,hogy görcsszerű érzésed van,de ezt jelezd az orvosodnak,aki majd ír neked-mondjuk a magne b6 vény nélküli- magne b6-ot,vagy megnesi citricit.

Remélem azóta jobban vagy,pihenj többet és ha lehet a baloldaladon!

2013. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok és nekem ugyanez van. Hajnalban kezdődött aztán elmúlt majd délután éreztem, pont amit te mintha megakarna jönni. Én is megijedtem, de azt mondják amíg nem elviselhetetlen fájdalmas görcs addig normális. Én több magnéziumot szedek mióta ezt érzem, most normálisnak tűnik.
2013. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Magnéziumot szedek, igaz csak 2 naponta 1et', de szerintem most majd napi 3at...

Néha elmúlik, néha visszajön. De ami vígasztal, hogy sokat mocorog:-)

Boldog babavrast:-)

2013. júl. 4. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!