Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit használhatok a számban...

Mit használhatok a számban lévő hólyagokra (aftákra)?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem használtam semmit, megvártam míg elmúlik. De az ecsetelő nem árt azt mondta a védőnőm.
2013. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3%-os hidrogén-peroxid oldattal lehet öblögetni. 1 dl vízbe csepegtess 40 cseppet. Nem szabad lenyelni. Én is ezt használom, doki ismerős ajánlotta. Torokgyulladásra, sebfertőtlenítésre, fülgyulladásra, orrdugulásra is kiváló. Patikában 300-400 Ft egy üveggel és sokáig elég.


38hkm

2013. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Még nem tudom mit csináljak velük,aza a baj,hogy ha kijön egy,mire elmúlik észreveszek a számban egy másikat ! ez eddíg nem terhesen nem volt így,azaz,hogy csak akkor amikor volt egy időszak,hogy nagyon legyengült az immunrendszerem,de mostanra elmúlt.a terhességgel előjött.
2013. júl. 5. 18:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Glycosept oldattal kenegesd,szájvíznek pedig a listerin szájvizet ajánlom.A listerin zero nagyon jó és nem erős ízű annyira,mint a többi :)
2013. júl. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem a Tantum Verde szopogatós tabletta vált be. Azt kismamák is használhatják. A nőgyógyászom ajánlotta és 3 nap alatt levitte az aftákat (többször is volt a 9 hónap alatt).
2013. júl. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is! Ma bekérdezek a gyógyszertárba!
2013. júl. 6. 08:40
 7/7 anonim válasza:
jó rá a pálinka vagy whiskey is, én azzal csinálom. egy teáskanálba öntök egy kicsit és azzal megöblögetem.
2013. júl. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!