Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 éves lány vagyok, és...

16 éves lány vagyok, és nagyon vágyok már gyerekre, nincs barátom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Soha nem volt még barátom,de eszméletlenül vágyok már egy babára. Már azon jár az agyam,hogy,ha elmúltam 18 éves szeretnék örökbefogadni... Normális,hogy ilyeneken gondolkodom? A múltkor azt álmodtam,hogy terhes vagyok, és mikor felébredtem, szinte sírtam, mert rájöttem,hogy csak álom volt. Valaki tudna tanácsot adni?
2013. júl. 5. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
vannak a nő életében ilyen periódusok, majd túl leszel rajta. Aztán majd ha itt lesz az ideje, lesz babád. :)
2013. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm... :) de ez nem segít nagyon... Félek,hogy valami bajom van, mert akinek mondom mindenki hülyének néz, meg hát éretlennek...
2013. júl. 5. 14:58
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Azért vágysz most babára mert még csak azt látod benne mennyire cukik. Vállalj egy kis gyerek felügyeletet aztán el is múlik hamar.
2013. júl. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
szoktam vigyázni gyerekre. És családban is van néhány. Amikor találkozom velük egész napomat velük töltöm, etetem őket, pelenkázom... :)
2013. júl. 5. 15:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Nalam is ugyanez volt, talan nem ennyire erösen. Jartam babysitterkedni, imadtam a gyerekeket, es azt hittem, 20 evesen mar csaladom lesz. Most vagyok 22, szeptembertöl kezdem külföldön az ovonökepzöt, baratom meg mindig nem volt, nem is lesz a közeljövöben, es eszem agaban sincs most gyereket szülni. Majd kesöbb, ha...

Nyugi, majd elmulik. :)

2013. júl. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mas egy egy nap mint egy elet..nagy felelosseg..azt sem gondolnam h 18 evesen meg lesz az anyahi hattered de ha megis akkor se tedd..elned kell elobb kicsit majd jonnek a nagy szerelmek a csalodasok a foiskola..ezeket erdemes atelned..gyerekkel mar nem lesz soha az hogy te legyel az elso..hogy azt tedd amihez kedved van. Gyermeket vallalni csodalatos dolog ha megertel ra. Addig babazz maseval.
2013. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor foglalkozz a családban lévő gyerekekkel, szerintem a szüleik is örülnek, ha segítesz.

Ha elég érett lennél a gyerekhez, akkor pontosan tudnád, hogy bármennyire vágysz is rá, 16 évesen nem lehet szülni. Fizikailag persze lehet, csak egy pasi kell hozzá, még csak férj sem, de nem elég megszülni, fel is kell nevelni, ruházni, etetni és taníttatni kell - és nem másnak, pl. a szüleidnek a pénzéből, hanem a sajátodból. Neked előbb tanulni és dolgozni kell, hogy a gyermekednek tisztességes életet tudj biztosítani. Meg persze olyan pár találni, aki hosszú távon veled és a gyermeketekkel marad. De hát, ahogy mondani szokták: előtted az élet.

Addig gyakorolj a rokon kisgyerekekkel, imádni fognak. :)

2013. júl. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Figyelj én kb. 11 éves korom óta érzem ezt :D

2 éve megismerkedtem a vőlegényemmel,a kapcsolatunk tényleg valami eszméletlen.Azóta lassan 19 éves leszek,most érettségiztem le,ami nem sikerült olyan rosszul és 12 hetes kismama vagyok :)) Már csak egy szakmát kell majd szereznem,ha a gyerek elmúlt 3 éves,tudjak én is dolgozni.

Ez az egyik legcsodálatosabb dolog,ami történhet az emberrel :) Megvan már róla az első kép is,és egyszerűen az apukájával együtt (na meg a nagyszülőkkel) beleszerettünk :)

Lehet nemsoká a te életedbe is jön egy fiú,akiben úgy érzed hogy a másik feledet találtad meg.

Jó,nem azt mondtam hogy te is szülj 19 évesen,de ami késik,nem múlik és lehet még fiatal anyuka :)

2013. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez típusfüggő,ne érezd magad furcsának emiatt :) Én is nagyon korán éreztem hogy én "fiatal" anyuka leszek, és itt vagyok 23 évesen életem párjával és dolgozunk egy babán. Várj még pár évet járj suliba, és ha jönnie kell a babának akor hidd el a pasi is jönni fog. Járj nyitott szemmel én is úgy találtam meg a párom hogy 2 hétig próbáltam lebeszélni magam róla (mert elsőre nem éreztem azt a nagy lángolást), aztán hál istennek mégis beadtam neki a derekam! Te ilyen típus vagy, hogy szeretnél hamar babát, ez teljesen normális, csak a férfit talád meg hozzá :)
2013. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy éreztem 16 évesen.Az életem pedig úgy alakult,hogy 19 évesen már babát vártam, 23 évesen a 2.-at és most 29 évesen a 3.-at. Szeretnénk 4.-et is.:) Drukkolok neked,hogy megtaláld a párodat aki ugyanúgy gondolkodik erről.:)
2013. júl. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!