Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erhes vagyok 2 honapos es egy...

Erhes vagyok 2 honapos es egy hetes a parom azt almota hogy ikrek szuletek ket lany az mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt hallotam ohgy ha lanyrol almodsz hogy lanyod szuletik az oraszat jelent ez igaz?
2013. jún. 21. 13:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helytelen irasert de nagyon ideges vagyok:((
2013. jún. 21. 13:56
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hallottam ilyenről, de nem is tulajdonítok nagy jelentőséget az álmoknak. Szerintem nem kell vele foglalkoznod mit álmodott a párod. Ha rosszt történik az álom nélkül is bekövetkezik.
2013. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez butaság :)
2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy az álmoknak ellentétes értelmük van.

Vagyis, akkor úgy értelmezem a párod álmát, hogy egy gyermeked lesz, ráadásul fiú:)

Nagyon sokféle babona létezik, előttem is többször ment át fekete macska az úton, mégse történt velem semmi rossz, szerencsétlenség.

Ne legyél ideges, mert az idegesség még többet árthat, mint az, hogy az álom rosszat jelent, bár szerintem ez így nem igaz.

2013. jún. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
miért avgy ideges??? Nem ezen mulik se a baba neme sem rosszat nem jelent. Megérzések sokaknak vannak, de az más, ettől nem kell félni. én pl sokszor álmodtam azt egy időben hogy kiesik a fogm. Mindenki részitgetett hogy halálesetet jelent aztán megnéztem az álmos könyveben ott azt riták fiú testvér halála na akkor már végképp nem érdekelt mivel egyke vagyok. Szerencsére nem történt haláleset a családban és nem tudom miért álmodtam ezt rendszeresen hónapokon át de semmi jelentősége nem volt.
2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt végig lánnyal álmodtam! Lány lett!


Most 16. hétig többször álmodtam kisfiúval és most már biztos hogy megint lányunk lesz! :D

2013. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnad en miket álmodtam terhesen :) Rettegnél :D Ne aggódj az álmok csak álmok.En álmodtam pl azt hogy a babámat kivettem a hasambpl,még csúnya kis magzat volt olyan kis nyeszlett megszeretgettem megpusziltam majd visszatettem a hasamba es mondtam neki h maradjon meg ott es majd nemsoka talakozunk.Na ez nem komplett :D Sokfélét fogtok meg álmodni a
2013. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
következő 7 hónap alatt
2013. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én a harmadik terhességemkor folyamatosan azt álmodtam, hogy 28 hétre születik a fiam. Végül 41 héten indították:D
2013. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Messeltem anyosomnak es o monta hogy az roszat jelent es azert kerdeztem mert januarba volt egy veszitesem es kicsit felek hogy nehogy megint baj legyen koszonom a valaszokat:)
2013. jún. 21. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!