Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetesen +10Kg nem tul sok?...

26 hetesen +10Kg nem tul sok? Ti ennyi idosen mennyi plusz kg-nal jartatok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ne ezen aggódj,a lényeg,hogy egészséges gyermeked legyen :) Én személy szerint első két hónapban szedtem fel +6kg-t,én akkor tettem fel a kérdést,hogy Istenem,mi lesz ez utánn?Most 32hetesen járok +11kg-nál,de minden egyes ember azt állitja,hogy csak ,,hasra hiztam...biztos nem is szedtél fel sokat,,...na persze :D még 2hónapom van hátra,most 65kg vagyok,mindenki máshogy hizik,nekem most pld pihennem kell sokat,mert egy hétig korházban is voltam,kevés a mozgás,enni eszek,de a lányom is pufók :D Kezdetek kezdetén 54 kg voltam,ha akarat van,akkor eléred majd ezek után is a vágyott sulyt,addig a várandósságot élvezd :)
2013. júl. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Lues ***** válasza:
Mintha a saját gondolataimat olvastam volna vissza... :) Én most 33hkm vagyok és kb +14kg-nál járok. Védőnőm piszkált, hogy ez már nagyon sok, 10 kg-nál többet nem is lehetne hízni... Mondanom sem kell, hogy teljesen kétségbe estem. Érdekes, mert sosem voltam kívánós, nem ettem sokkal többet, mint előtte, sőt eddig dolgoztam is, napi mozgásban voltam, lépcsőztem fel a 3.-ra, le a 3.-ról. De eljutottam arra a pontra, mikor azt mondtam magamnak, hogy nem érdekel tovább! Az a lényeg, hogy a picurival minden rendben legyen, a többi nem számít!!! Te se idegesítsd magad, fel a fejjel! Próbálj meg kevesebb szénhidrát tartalmú ételeket enni!
2013. júl. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hááát... most le fogtok pontozni, de szerintem sok.


Én 170cm-er vagyok és mikor terhes lettem 70kiló voltam. Lefogytam 65-re a 25-ik hétig. Sima étvágytalanság, hányás is csak 2x volt. Aztán a terhesség legvégéig ezt a leadott 5 kilót híztam vissza, plusz még 2-őt. Azaz a kezdő súlyomhoz képest 2 kilóval voltam nehezebb.

Ez tavaly nyáron volt, nem éheztem, de nem is zabáltam. Pl. chipset meg ilyeneket nem ettem. De ugyanúgy ettem lángost, hamburgert stb. De igazán a gyümölcsökre voltam kívánós, abból viszont iszonyat mennyiséget megettem egyszerre.


A Fiam 3.880gr lett plusz az egyéb dolgok. A kórházból -12kilóval mentem haza. A mai napig nem értem hogyan....


Szóval szerintem sok. Nem kell éhezni, de oda kell figyelni, mert még csak most jön az igazán "nagy hízás".

2013. júl. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nos én a 26. héten 8 kilónál jártam, de mégis csak 15 kiló plusszal zártam a terhességet, mire hazajöttem a kórházból, már csak 3 kg volt rajtam. Ezzel szemben a barátnőm, a 24. héten még csak 4 kg-nál járt, a vége viszont 22 lett, amiből nem is ment le mind. Szóval ez nagyon egyénfüggő hogy sok-e vagy sem. Figyelj azért oda a kajára, és ha ennek ellenére is jönnek a kilók, ne foglalkozz vele. Egyébként nem vizesedsz? Mert én vizesedtem a 21. héttől, szerintem nekem azért jött fel annyi a 26. hétig.
2013. júl. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

22 hetesen +4 kg-nál jártam. 4 hét alatt jött fel +6kg.

Vizesedem is. A lábaim eléggé dagadnak egy rövidebb séta után is. + most lett meg a cukor vizsgálat eredménye ami nem lett jó, szombaton megismétlik és ha nem jó az eredmény akkor bizony jön a diéta.

2013. júl. 10. 16:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha az alatt a 4 hét alatt amikor feljött 6 kg kezdtél el vizesedni, akkor az a bűnös.... Ez még akkor ha diétázol, akkor is feljött volna, hidd el Nekem, velem is ez volt! Ezt tudva egyáltalán nem sok a 10 kg, nyugi! A diétát meg szerintem akár most is elkezdheted, figyelj a szénhidrátra és a cukorra oda, minél kevesebbet egyél ilyen élelmiszereket.
2013. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!