Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák szoktatok önkielégite...

Kismamák szoktatok önkielégiteni? Akinek nincs mindig itthon a párja pld? Gyakran?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Én az első babámat emiatt vesztettem el a másodikat pedig majd nem emiatt szintén elvesztettem. Persze ha éppen akkor szexeltünk volna akkor nyilván attól is el megy a baba. Így kerültünk mi önszántunkból cölibátusba. Iszonyatosan hiányzik a szex, sokszor a falat kaparom, mert nagyon nagyon szeretnék, de félek, hogy baja lesz a babának. Ha megtehetném biztosan szexelnénk és egyedül is csinálnám, nem hiszem, hogy ezzel bármi gond lenne.
2013. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam. Heti egy-két alkalommal. Az orvos azt mondta, hogy szabad, ahogy házas életet élni is lehet, sőt csiklóizgatásra még a vibrátort is lehet használni. Miután terhességi diabéteszem lett, és ettől stresszes lettem (nagyon édesszájú vagyok), az orvos arra biztatta a férjem, hogy gyakrabban elégítsen ki, hátha az oldja a stresszt, illetve csináljam magamnak is nyugodtan.
2013. júl. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Igen,volt egy időszak, mikor sokszor, többször is egy nap, annyira akartam.Viszont ahogy halattam a terhesség vége felé, úgy kívántam egyre kevésbé.
2013. júl. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
A terhesség végén naponta:))
2013. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég késői terhességem van, és egyre jobban megjön a vágyam, a férjem viszont egyre kevésbé szeretné mert nem akar problémát. Így marad az önkielégítés, de én azt sem bánom ha ő is ezt teszi.
2013. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!