Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogfájásra valami házipatika?

Fogfájásra valami házipatika?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok és iszonyatosan fája a fogam, állkaptám. Alig birok enni valamit. Bevált valakinek valamilyen módszer?
2013. júl. 7. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát erre szerintem csak a fogorvos válik be, bármily borzasztó is.
2013. júl. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
szegfűszeg! ha egész, óvatosan összerágod, és a fájó fogon hagyod, ha őrölt akkor vizzel felhigítva öblögetsz vele.
2013. júl. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szegfuszeg tenyleg nem rosz. Nekem ilyen meh propoliszos 100%ig termeszetes bogyo vitte le rola a gyulladas. De vegelg csak a fogorvos segitett. Kb 3 hete voltam.

26 hkm

2013. júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sajnos nincs itthon szegfűszeg.Holnap irány a doki :(
2013. júl. 7. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos!!!
2013. júl. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

fájdalomcsillapításra nyugodtan bevehetsz egy algopirint, nem kell a falat kaparni, ha nem muszáj:)

holnap menj fogorvoshoz

amúgy pálinkával szoktam kicsit öblögetni, jó rá,

vagy a gyerekek dentinox-ából kenek rá

2013. júl. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
pálinkával lehet ecsetelni. De szerintem menj el fogorvoshoz. A fájdalomcsillapítás csak tüneti kezelés.
2013. júl. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Langyos sós vízzel öblögess a szádban. Állítólag ez hatásos, de nekem hányingerem lett tőle, nem vált be.

Ami nálam működik az a meleg só. Egy bögre sót a mikróban felforrósítok, konyharuhára öntöm, és az arcomra teszem. Míg meleg a só, addig nem fáj, de volt már olyan is, hogy 3-4 újramelegítés után el is múlt a fogfájás.

Másnap fogorvos.

2013. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket, de voltam dokihoz. Kihúzta :(
2013. júl. 9. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!