Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kezdtem a 22. hetet. Pár...

Ma kezdtem a 22. hetet. Pár napja nagyon kis álomszuszék a babám és a szívhangját is nagyon "eldugja", nem mozog annyira. Nyugtassatok meg, ez csak a hideg miatt van, ugye?

Figyelt kérdés
egyébként 1 hónapja bevarrták a méhszájamat.ez van olyan erős, hogy viszonylag végig kibírja a bent növekvő súlyt, ugye??? csak alul a szeméremcsontnál érzek néha nyomást.
2009. okt. 17. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsim a frontok és ilyen borús-hideg napok alkalmával alig mocorgott, csak aludt egész nap. Most, hogy kint van, hasonlóan tesz.Nem lehet baj.
2009. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! de nem a melegfrontnál szoktak belassulni? és ha csak párat is, de rúg, akkor minden okés?
2009. okt. 17. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ebben a korban még elég rapszódikusan érezzük őket, van amikor nagyon aktívak és erősek a mozdulataik, máskor meg alig venni észre, ez normális. később a 30. héz után már illik gyakrabban érezni őket.


figyeled a szívhangját otthon? én is kaptam ilyen készüléket, de direkt nem használom, mert ha egyszer nem hallanám, vagy nem azonnal frászt kapnék, amúgy meg nem is szeretik a babák. igazából megelőzni semmit nem lehet vele, csak jól felidegesíti magát az ember, ha nem találja azonnal...nem vagyok nagy híve, épp elég az uh. és ha a védőnő hallgatózik.

2009. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is ma kezdtem a 22.hetet :) nekem ma úgy érzem mintha jobban mozogna, de tegnap és tegnapelőtt szinte semmit nem éreztem. ezt teljesen normális, van aki csak ilyenkor kezdi el egyáltalán érezni a pici mozgását, ne aggódj.
2009. okt. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha téged megnyugtat, akkor használd nyugodtan a szívhang hallgatót. A 22. héten már nincs olyan, hogy nem találod meg a szívhangját. ahhoz nagyon bénának kell lenni, csak használj hozzá vizet, vagy olajat, mert akkor sokkal erősebb. Mi a mai napig használjuk, kb 2 hetente, mert engem megnyugtat. ez sokkal fontosabb, mint az, hogy egy 10 másodpercre zavarod a babát. (Ha megvan a szívhang, ne hallgasd sokáig. Más készülék is zavarja( tv, mobil,mobilcsörgés, mikró stb) mégsem költözünk kis a sivatagba vagy erdőbe.

A 22. héten nekem is nagyon változatos hangulatban volt, sőt a frontokat, borús időt még most, a 27. héten is rosszul reagálja le. Tegnap volt olyan, hogy egy órán át pörgött, be is görcsölt tőle a hasam, utána meg órákig ne is jelentkezett.

2009. okt. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi! Nem a 22. héten, hanem a 20. héttől
2009. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj(atok) már ennyit ezen a mozgás témán, mi nekünk is vannak napok, amikor nem vagyunk annyira aktívak. a babáknak is lehetnek ilyen napjaik.És ha érzel pár mozgást, akkor már biztos nincs gond, az hogy egyik nap többet másik nap kevesebbet, az teljesen normális. 22 hetesen ne is várj még mást. én 24. hetes vagyok, de pl. tegnap délután 4-ig talán 1-2x éreztem , de éreztem!! és ez a lényeg. Nyugi nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Inkább élvezd a baba várás minden pillanatát.
2009. okt. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!