Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most teszteltem pozitívat, az...

Most teszteltem pozitívat, az normális hogy szombat délutántól vasárnap délutánig görcsölgetet a hasam (nem egész nap? Hol erősebben-hol gyengébben.

Figyelt kérdés
Hétfőn és ma azt vettem észre hogy inkább estefelé kezdődik,de nem olyan erősen,néha beleszúr a petefészkembe.Aggódok!Hasonló történt valakivel?
2008. jún. 24. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia

Gratula! :)

Nagyon sokan vagyunk igy, sokszor mensi szerű görcsök, később pedig majd a tágulás, növekedés miatt lesznek. Mindenesetre amíg nem erős, és nem vérzel addig nincs baj! De nem sokára felkeresheted a dokidat is! Boldog babavárást! 27 hetes kismami

2008. jún. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2008. jún. 24. 18:00
 3/8 anonim ***** válasza:
ne aggódj! minden ok! irígyellek ám....
2008. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött!Nyugi szerintem ez normális,csak a méhed készülődik a változásokhoz.GRATULÁLOK!18 hetes kismami
2008. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gratula kismama! Ne aggódj, minden oké!

Nálam is így kezdődött... De ne ijedj meg, hogyha szakaszosan, de hosszú ideig el fog kísérni. Nálam ez volt... Ha tudsz, akkor pihenj!

Boldog babavárást!!!

32 hetes kismami

2008. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
... és szedj min. napi 3 MagneB6-ot. Az enyhíti a görcsöket.
2008. jún. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulalok!! :)

Nalam is ez volt, a 12. hetig kb. allandoan rettegtem, h bajt jelent, de akkor is megnyugtatott orvos es mindenki, h ez TERMESZETES, a meh keszulodik, alakul, stb :-)

28 hetes kismami

2008. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!További boldog baba várást mindenkinek:)
2008. jún. 25. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!