Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség előtt és a terhesség...

Terhesség előtt és a terhesség közben egyforma a test hőmérséklete vagy terhesen megnő?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Alaphő feletti kicsit emelkedett hő a szokásos várandósság esetén.
2013. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az alaphőm nekem általában mindig 35,5 de ma reggel nem felkelés előtt hanem pár órával az utána 36,2 volt meg tegnap is 36,6 volt
2013. júl. 9. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek csak akkor van értelme,ha azonos helyen, azonos hőmérővel és azonos időben méri az ember. És jelentősége a fogantatás után 1-2 hétben van. Várandósan már nincs értelme a reggeli hőmérőzésnek.
2013. júl. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 35.5 -t nem írtad el véletlenül? Mert ez nagyon alacsony. Pajzsmirigy problémák esetén szokott ilyen alacony alaphő lenni.
2013. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi de el írtam 36.5 akart lenni :)
2013. júl. 9. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Jah, jó, az teljesen normális akkor :) Ez azért, amit írsz annyira nem emelkedett hő. Nekem várandósan 37.2 lett úgy, hogy az alaphőm 36.5 körül volt. Nem 1-2 tizedről, többről van szó ebben az esetben (legalábbis tapasztalataim szerint). De nézd meg itt is:


[link]

2013. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is 36,5 szokott lenni az alaphőm és mikor most terhes lettem végig 37 felett volt
2013. júl. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!