Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35. hétben vagyok. Sűrűen...

35. hétben vagyok. Sűrűen vannak jósló fájásaim. Lehet, hogy korábban jön a baba?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam ultrahangon.Akkor voltam 34hét 3napos. 2800gramm volt a becsült súly. És elég sok volt a magzatvíz még. Ami a doki szerint nem probléma. Viszont nem először kellett ma gyorsan ,lefeküdnöm, mert olyan erővel tolta magát kifelé a kisasszony. Lehet, hogy nem tudom bent tartani még a 36.hét végéig se?
2013. júl. 11. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Simán végigviszed.

Pihenj, amennyi jól esik.

2013. júl. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35+5 vagyok, ugyanez van nálunk is. Nekem a szél indítja ezt be, már kitapasztaltam. Inkább itthon vagyunk ma, mert állandóan pisilnem kell, érzem ahogy a kis fejével nyomja magát, és elég kellemetlen. Szerintem teljesen kiszámíthatatlan, az elsővel nyitva voltam, mégis indítottak végül, a másodikkal teljesen zárva voltam, aznap vizsgált doki, mégis elfolyt a víz idő előtt(34+5), mert bejött egy nagyon erős hidegfront. Én is számolom, hogy még 9 nap, ússzuk meg a macerát a koraszülés miatt. Pihenj ha csak teheted, és még szedd a magnéziumot 1 hétig, utána meg már üsse kő, jöhetnek ezek a babák! Könnyű szülést kívánok!
2013. júl. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok! Valóban a szél az oka. Két hete vasárnap pont ilyen gondjaim voltak és azóta csak még nagyobb a baba. . Szóval gondolom mind nagyobb erővel tudja tolni magát. Persze ettől még nagyon kellemetlen és azért még ijesztő is, hogy ilyen korán ezt csinálja, de remélem a szél elvonul és egyben maradunk még.

második baba nekem, de az elsőnél ilyen gondok nem voltak.

Minden jót neked is kedves második válaszoló, remélem könnyű szülés lesz és jöhet a babázás :)

2013. júl. 11. 16:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a másodikkal volt ez.

35-ön azt mondta a dokim, hogy nyitva is vagyok már, bármikor beindulhat szerinte.

38/39-en született a baba és sajnos az utolsó 3 hétben már csak totyogtam mint egy pingvin, az iszonyatos nyomástól (több víz is volt).

2013. júl. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most,hogy csillapodott a szél,sokkal jobb már. Kellemes ez a hűvös is, főleg hogy kompressziós harisnyát kell hordanom a lábam miatt. Remélem még azért pár hétig bent marad a baba, mert lelkileg még nem vagyok felkészülve a szülésre. Az első élménye miatt kicsit félek.
2013. júl. 11. 23:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem is sokkal jobb ma már, ez a szél teljesen megbolondítja őket. Még éjjel is úgy nyomta magát, hogy álmomban is azt éreztem, úristen, mindjárt megreped a burok, de szerencsére nem. Egyébként a középsőnél nekem is sok volt a magzatvíz, most átlagos, szerintem az is hat egy kicsit, még jobban feszít talán. Szorítok neked, hogy még kitartsunk pár napot, nekem még 8 kell :)
2013. júl. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Iszonyú súlya van a pocakomnak amúgy. Gondolom a sok magzatvíz és a növekvő baba súlya miatt. De ez tényleg olyan fura, mert az elsővel nem volt ilyen érzésem.

Én szombaton leszek 36hetes. De még azután minimum 2hetet ki szeretnék egyben bírni....

2013. júl. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!