Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól volt folyásotok...

Mikortól volt folyásotok mikor teherbeestetek, láthatóan több volt-e és milyen színű volt? - természetesen csak akkor, ha volt. Tényleg, milyen gyakori, hogy van ilyenkor folyás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyakori,szerintem mindenkinél van.Nekem mindig is volt,mióta terhes vagyok sokkal több van,hol vizes,hol sürübb sárgás szinü.Most vagyok 9+5 hetes.
2009. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Nekem is van, en 7 hetes vagyok. Ez a huvely fokozott vedekezo kepessege, ezzel tartja tisztan es tavol a bakteriumokat. Hasznalj tisztasagit es vasald a bugyijaid....mert a ho megol minden bacit. Jo babavarast!
2009. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Szia, Arra azert figyelj hogy a terhesseg idejen a huvelyi fertozes gyakrabban elofordul. Szoval ha a folyasod nem feher (hanem pl zoldes, sargas), vagy viszket, vagy turo szeru, akkor kezelni kell. A babara nem veszelyes terhesseg alatt, de szuleskor atadhato neki ezert ki kell kezelni (Pl Canesten kup). A 3. trimeszterben a feher folyas mennyisege megno.

A tisztasagirol pedig megoszlanak a velemenyek, mennyire jo elzarni a termeszetes szellozest..

Boldog babavarast!

2009. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, bevallom én még nem tudom lesz-e baba, de mostanában nagyon sok esélyt adtunk a dolognak. :) És egy hete nem tudom miért, de nagyon sok a folyásom, pedig nem szokott lenni szinte semennyi sem, de most még a tisztasági betétem is néha már túl nedvesnek érzem. Nincs színe, meg semmilyen különös szaga sem. Azért merült fel bennem, hogy talán nem valami fertőzésről van szó hanem másról.
2009. okt. 19. 00:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon minimális a folyásom de inkább vizes mint sűrűbb.Mikor terhes lettem akkor száraz voltam.De ez is mindenkinél eltérő lehet.
2009. okt. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most vok 30 hetes és most nött meg a folyásom mennyisége.Elötte ilyen sok nem volt mint most.Sima szagtalan csak fehér szinü.
2009. okt. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a kimaradt vérzés környékén egyéltalán nem volz folyásom, semmilyen sem. Kb a 6. héttől volt bő sárgás, majd később bő fehéres folyásom. Az orvosom szerint nem volt fertőzésem. :-)


15h

2009. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
az 5.héttől lett fehér, normális folyásom.
2009. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 8hetes terhes vagyok,kb az 5.héttől van ilyen folyásom,szinte majdnem minden nap.Az első terhességemnél is volt,akkor a végén kaptam valamilyen gyógyszert is,hogy a szülésnél ne legyen gond,a nevére már nem emléxem.Úgy olvastam,ez normális,bár a ha nagyobb mennyiségben van,akkor kezelig,ja és főleg,ha viszket is.

Üdvözlet mindenkinek!

2009. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Akkor nekem biztos nem is az...ha az lennék csak 2 hetes lennék max, meg még csak 10 nap múlva kéne, hogy megjöjjön, de már most olyan érzésem van, mintha menstruációs görcsim lennének... Majd legközelebb...
2009. okt. 23. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!