Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok....

11 hetes kismama vagyok. Voltam ultra hangon és nem kaptam képet. Ti kaptatok?

Figyelt kérdés
azt mondták hogy nem csinálnak már fekete fehér képet. Csak 4D képeket 4e forintért. Nálatok is ilyen?
2013. júl. 11. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pár éve sem kaptam képet, csak ha fizettem érte. Ha nem a magándokidhoz jársz uh-ra , akkor nem adnak.
2013. júl. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam 18. hetin, mondtam hogy szeretnék kérni képet és adtak, ingyen (sima sztk). Másik városban amikor voltam, szintén sztk-ban, ott 1000 ft-ért adtak.
2013. júl. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi mindig kapunk 2 képet a babáról (sztk-s rendelés). viszont voltam párhete egy másik orvosnál egy másik kórházban (mert azt mondták ő jobb mint akihez most járok) na ott meg sem mutatták a babát nem hogy képet adtak volna. A monitor hátulját láttam csak, és semmit nem mondott az orvos. Így vissza mentem a régi dokimhoz és megtanultam megbecsülni őt. Unokatesoméknál mondták, hogy sajnos nincs a kórháznak pénze UH papírra, de telefonnal nyugodtan lefényképezheti vagy fel is vehetik kamerával.
2013. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 éve szültem a lányom 1 fénykép sincs róla, csak egy videó a 1. heti genetikai uh, azt akkor majdnem 5 ezerért vettem és én vittem a lemezt, most amikor voltam a 12. hetin közölték hogy nem jó a gép így nem tudják megcsinálni. Remélem most sikerül majd képet vagy videót kunyiznom a másik babáról.
2013. júl. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig adtak képet, van képem 5+6, 7+6, és 12+1 hetesen :) 12 hetes UH-n 3-at kaptam. Mindig kérés nélkül, automatikusan! SZTK-ban.

Szomorú, hogy ez nem mindenhol így megy :(

2013. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lues ***** válasza:
Ugyan Sztk-s rendelésre járok, de ha kértem mindig kaptam. Először 12 hetes uh-n kértem, utána 30 hetesen, s akkor 2-t kaptam (1 ajándék volt). Bár nálunk fizetni kell, 1000Ft/kép.
2013. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi az elsőn (6 hét) utánna a 10.hetin kaptunk képet,a 12.heti genetikai uh-n nem.A következő a 14.héten lesz,gondolom akkor megint ad.
2013. júl. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!