Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen normális ha napi 4...

Terhesen normális ha napi 4 liter vizet iszom, és folyton sütit meg csokit kívánok?

Figyelt kérdés
17-es a testtömegindexem, és mindig is rossz étvágyam volt, de pár hete sokkal éhesebb vagyok, viszont néhány napja csak édességet ennék, pedig tudom, hogy nem szabadna... Ez mire utalhat? Vasat szedek, de magnéziumot nem, plusz tejallergiám van. És mindig szomjas vagyok!
2013. júl. 13. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A 17-es BMI nagyon kevés!!

Terhesen bármi előfordulhat, nagyon fura dolgokat is meg lehet kívánni. :) Szóval lehet normális, de az állandó szomjúság és édesség utáni vágy cukorbetegségre is utalhat. Persze ezt úgyis nézik állandóan.

Mondjuk én is mindig szomjas voltam.:)

2013. júl. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukor/inzulin rendben van? Tévhit, hogy csak kövérek lehetnek inzulinrezisztensek, jó részük sovány, vagy extra sovány. Egy endokrinológiai kivizsgálás nem ártana, főleg, hogy a várandósságra is kihatással lehet. Egy dolog a kívánósság és egy másik, hogy felsorolod a cukor/inzulinháztartási zavar tüneteit. Én a túlzott szomjúságot, cukoréhséget és soványságot nem söpörném a "terhesség" szőnyege alá. Ennek oka lesz, sajnos. 22hkm
2013. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó ha ilyen sok vizet iszol de szerintem is ijesztő bár később is tartsd meg ezt a jó tulajdonságod. Azért beszélj az orvosoddal a 17-es BMI tényleg nagyon kevés. Süti és csoki helyett pedig próbálj meg gyümölcsöket enni inkább, én most azokat kívánom nagyon.


40h km

2013. júl. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az előző terhességem elején iszonyú sok vizet ittam,volt,hogy napi 4,5,sőt,5 litert!Ez az idő előrehaladtával mérséklődött a "normális" szintre.A mostani terhességemnél ugyanez van,bár "megelégszem" a napi 3-3,5 literrel.

Nem vagyok cukorbeteg,semmilyen ez irányú problémám nincs.

Az előző terhességemnél én is az édességet kívántam,leginkább az elején,és főleg kakaóscsigát és hideg Colát.Ez elmúlt kb.4 hónapos terhesen.

Ez csak az én példám,de jobb megnézetni magad szakemberrel,mi csak max. megnyugtatni tudunk,de ha szükséges,a gyógyítás az ő dolguk.

2013. júl. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!