Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Még csak 23. hetes vagyok és...

Még csak 23. hetes vagyok és az összenövéseim (előző műtétek) hegei rettenetesen fájnak, húzódnak, égnek. Mi lesz később? Lehet valahogy csillapítani? Magnéziumot szedek, de semmit sem ér.

Figyelt kérdés

2013. júl. 13. 22:14
 1/6 Judyt77 ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz! Ha a tb-s nem segít, menj el privát. Az hátha tud valami okosat ajánlani! Minden jót!
2013. júl. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze voltam már orvosnál,azt mondta"normális"nyúlnak a szalagok,az összenövésekkel meg nem lehet mit csinálni,azok húzódnak...mégsem gondolom,hogy ez normális..mi lesz később???
2013. júl. 14. 22:41
 3/6 anonim válasza:
Érdemes a magnéziumot Mg-citrát formában szedni, ez az egyik legkönnyebben hasznosítható formája. Fontos lenne még mellé valami (terhes)multivitamint is betervezni, vagy ehelyett mindenképp a kalcium pótlására odafigyelni. (terhesség időszakában a szervezet a baba növekedésére fordítja ezt az ásványianyagot, így kevesebb jut a különböző regenerációs folyamatokra.) A gyógyulás gyorsítására ajánlható még egy lizin nevezetű aminosav C-vitaminnal, ez mindenképp felgyorsítja a sebek gyógyulását. Ha ez irányba van még kérdésed írjál privátban:-)
2013. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy összenöveseid vannak? Nekem azt mondtak, csak a has felnyitasakor derül ki, akkor meg ugyis szetvalasztjak a szerveket...

En nem ereztem semmi ilyesmit, "csupan" alig volt par csepp vizeletem, amivel raadasul meg sürübben futkozhattam vecere - csaszar utan derült ki, hogy elsö csaszar ota a hugyholyag össze volt növe a mehvel.


Calcium fluoricum D12-30, Graphites, Staphisagria az összenövesek megakadalyozasara (ill.tulsarjadzasra) a homeopatias szerek. (Elsö Schüssler so formajaban is van, en ezt szedem.) Elvileg a mütet utan elkezve kell, es utana is 1-2 hetig. Egy homeoval fog´lalkozo vedönö viszont azt mondta, ö jobbnak latja mar elötte 4-6 hettel elkezdeni, ezeknel alacsonyabb potencialban. En elötte nem szedtem (nem tudtam az összenövesröl), es egy bioenergetikaval foglalkozo joval tovabbi szedest mutatott ki, meg most, 4 honappal utana is szedem.

Arnica pedig verzescsillapito, de van Chamomilla is a homeos szereknel, en ezekkel probalkoznek kis potencialban (3-4szer naponta 5 golyo).

2013. szept. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolso 2 sorban: Chamomillat a fajdalom csillapitasara ertettem, mivel homeos formaban szedhetö varandosan is. Arnica verzescsillapito hatasu - ezt csak a huzodas miatt gondoltam, hatha... Ha megis szeded, es nem kene, akkor sem artassz vele.

elözö

2013. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Volt januárban egy méhen kívüli terhességem miatti műtétem,akkor szétválasztott egy összenövést a doki(bár előtte is éreztem -nem fájt csak edzés közben derékforgásnál éreztem mintha oda lenne varrva a bőröm a hasfalamhoz)akkor mondta a doki,hogy valszeg én hajlamos vagyok rá.

Most 32hetes vagyok,annyira már nem fáj belül,inkább egyszer-egyszer kívül az előző császár sebem ég,nyúlik a bőröm-gondolom...

2013. szept. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!