Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eros fejfájás mit tegyek?

Eros fejfájás mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 hetes kismama vagyok és minden nap migrénem van.Nem nagyon szeretnék gyogyszert bevenni de már minden nap hányásba megy át ez az eros fejfájás.Volt valaki így?
2013. júl. 15. 11:24
 1/2 Kerria ***** válasza:

Üdv a klubban. :( Jobbulást!


Én az orvossal egyeztettem. Sajnos azt a gyógyszert nem javasolta, amit terhesség előtt migrénre szedtem. Helyette algopyrin ampullát írt fel. Hátránya, amikor már kialakult a migrén, akkor csak enyhítette. Ha időben ittam belőle akkor szerencsére nem alakult ki.


Mielőbb egyeztess a dokiddal, mert a Te szenvedésedet a baba is érzi ám. Persze nem jó a sok gyógyszer, de vannak olyan alkalmak amikor ez elkerülhetetlen.


Ha tudsz és teheted addig pihenj, csendes sötét szobában. Kitartást!

2013. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem semmilyen gyógyszert nem javasoltak, ennek ellenére többnapos fejgörcs után bevettem egy fájdalomcsillapítót... nos, nem hatott.


Olvastam, hogy a levendulaolaj illata is jó hatással van fejfájásra, azt esetleg ki lehet próbálni, míg a dokiddal tudsz konzultálni. Megjegyzem, nekem az sem igazán használt, így csak drukkolni tudok!!!

2013. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!