Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon káros, ha terhesen...

Nagyon káros, ha terhesen mindennap megeszek legalább egy tábla csokit, annyira kívánom?

Figyelt kérdés
Ezen kívül egészségesen eszem, sok zöldség-gyümölcs is.
2013. júl. 16. 11:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem káros, csak hízlal.
2013. júl. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

"ezen kívül" - azért a sok zöldség-gyümölcs nem váltja ki...

nem terhesen sem egészséges, ha naponta megeszel egy tábla csokit

de ha annyira kívánod, akkor egyed, csak számolj a következményekkel

2013. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Rámfér igazából, mert nagyon vékony vagyok. 171 cm és 50 kiló.
2013. júl. 16. 11:45
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Lelehet pontozni nyugodtan, de mit kell szegeny kismamat ijesztgetni? Vallalja a kovetkezmenyeket?

Ha nincs terhessegi cukrod, akkor nyugodtan!

Nehogy már ha megkivanod ne egyel, mert hizlal!

Én naponta több tabla csokit is megeszek akar, ha úgy alakul, a csoki esik jól, nem tehetek róla! Minden nap sutok valamit ha úgy van, es akkor abba van a napo edessegadagom!

Mielott nekem tamadnatok, elmondom hogy eddig 5kilo plusz van rajtam es 34hetes vagyok! És az elejetol kezdve faltam a csokit, a babam teljesen egeszseges! :)

2013. júl. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Az utolsónak igaza van teljesen, ha nincs terhességi cukrod nyugodtan edd azt, ami jól esik és amit kívánsz! :)

Boldog Babavárást! :)

28hkm

2013. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igaza van a 4-es valaszolonak! A tested tudja, hogy mire van szuksege es neked valoszinu sok-sok energiara. En a cola-ert voltam megpusztulva es a vorosborert. Egyik akkor friss anyuka mondta ha annyira kell, hat igyak meg egy poharral. Ugy tettem, nem is kellett tobb egesz terhessegem alatt csak a kis pohar vorosbor minden kb 2 hetben...engem is lehet elitelni!!!
2013. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én sem híztam még semennyit, pedig most is, az előbb faltam be 1,5 tábla Milkát...:)
2013. júl. 16. 11:56
 8/17 anonim ***** válasza:
az, hogy nincs terhességi cukra egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem alakulhat ki nála később!
2013. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy kicsit sok,csökkentsd a mennyiséget és akkor teljesen oké:)
2013. júl. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ártana, mert amúgy meg tejallergiám van, és kicsit már kipattogtam a tejcsokitól.. De maa fele étcsoki volt, az egészséges!
2013. júl. 16. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!