Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ma is megettem 1 tábla csokit,...

Ma is megettem 1 tábla csokit, tegnap is megettem 1 tábla csokit, tegnapelőtt is, és mást semmit. Gyümölcscukrost veszek, szimpla cukrot nem használok. Ez mennyire káros?

Figyelt kérdés
2010. aug. 18. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ez szimpla koplalás, abból is a szarabb verzió


vitaminok, ásványi anyagok, fehérjék ???? zöldség, gyümölcs???

2010. aug. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a gyümölcscukor (fruktóz) természetes anyag.

a diabetikus csokikban (mert gondolom, erről van szó) ugyanannyi kalória van, mint a normálban, és ugyanolyan zsíros. úgyhogy csak mértékkel. nem beszélve arról, hogy milyen székrekedést tud okozni.


ha a csokin kívül semmit nem ettél - na, az gáz.

2010. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Holnapra elhízol, és mindenki utálni fog! ez nagyon nem egészséges, csak sárgarápát és szotyolát szabad enni!

(egy egészség aktívista)

2010. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
46%

Kedves egészség aktivista! Szerintem fordulj orvoshoz! Mi az, hogy csak szotyolást, meg sárgarépát? Remélem ezt nem úgy értetted, hogy semmi mást!

A kérdés írójának pedig:

Ez nagyon-nagyon káros! Sürgősen hagyd abba a koplalást, hidd el semmi értelme nincsen.

Egyél mindent bátran, csak hagyd ki az étrendedből a fehér kenyeret, meg a zsíros kajákat. De egy kis száraz húsra, csirkére, vagy halra szüksége van a szervezetednek. Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, igyál sok folyadékot, és egyél húst is! Az édességeket meg próbáld meg mellőzni, hogyha fogyni szeretnél..

2010. aug. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Orvos tanácsolta ezt. (de télleg)!
2010. aug. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!