Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet káros hatása annak hogy...

Lehet káros hatása annak hogy naponta 4 tábla csokit eszek meg?

Figyelt kérdés
Minden nap eszek rendes ételeket és reggeli ebéd és vacsora után pedig eszek 1-1 tábla csokit, általában milkát. Egyenlőre nem híztam el tőle, de lehet hogy csak azért nem mert sportolok. De ez nagyon sok ? és lehet káros hatása ?
2011. dec. 3. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
dagadt disznó leszel
2011. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen, lehet, az nagyon-nagyon sok, fokozatosan vedd vissza,először az 1 tábla helyett midnig 1-2 kocka, majd teljesen.


1.hízlal(előbb-utobb fog)

2.mérhetetlen sok TEJPOR - kikészíti a bélflórát - a legtöbb "tejallergia" inkábbb tejpor a. és ettől tönkrevágja az emésztést.

3. a sok cukor valósággal kivonja a Ca-ot a fogakból, csontokból - úgyhogy belülről gyengíti(ennek is később jönne ki a hatása, ha nem hagyod abba)

*

egyél inkább :

1.mazsolát- ha sportolsz az kimondottan jó a szívnek: természetes szőlőcukortartalma miatt.

2.mézet- az is egészséges.

3. aszaltgyümölcsöket- az is jó, az sajnos cukorral van, de annyi még nem baj

4. diákcsemege: magvak,dió, mandula, mogyoró, mazsola, szárított áfonya

*

Próbáld meg! üdvözlet!

2011. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

NÉHA jó a csoki,én nyáron szédültem,vettem 1-2 tálca fagyit amit reggelente nyomtam be,az helyrerakta a vércukorszintem.

A csoki hosszú távon nem kell neked...látni fogod magadon ha nem kattansz le róla.

2011. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

végre nem vagyok egyedül akkor ezek szerint él még iylen ember a földön mint én

nekem a gyúrás miatt kell de van h nap szinten egy kiló édességet is megettem egyszerűen éhezem rá pedig kaja is van bőven a pociba!!

2011. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez rengeteg, még kiegészíteném az előttem szólókat azzal, hogy lehet nem hízol el, de ez a táplálkozás hajlamosít a 2-es típusú cukorbetegségre.

De én elsősorban azért aggódnék, mert a csokifüggőség létező dolog, 4 táblával nyilván kompenzálsz valamit.

2011. dec. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon káros lenne a pénztárcámra.
2011. dec. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is szeretem a csokit. De szerintem a 4 tábla csoki eléggé sok. Persze valamennyit kell enni, de ettől kevesebbet. Én is nemrég olvastam, hogy mennyi káros hatása van a csokinak, én kicsit meglepődtem, de az biztos, hogy ezután nem fogok annyi csokit enni.
2014. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!