Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberre kiírt kismamák hogy...

Októberre kiírt kismamák hogy vagytok? Hogy bírjátok a meleget? Ti is türelmetlenek vagytok már?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 13:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9es! Akkor szerencsés vagy, remélem én is átváltok majd ! :D

Utolsó, nekem kislányom lesz és Alexa a neve!

Vásárlást mostra tervezzük, eddig számtalan cuccot kaptunk, ami nagyon hasznos, így leszűkítették nekünk kiadásainknak a felét :)

2013. júl. 16. 21:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én a 3.babámat várom,kislány,és okt.18ra vagyok kiírva.A meleget én sem bírom,alacsony a vérnyomásom,és ha megyek valahova a rosszul lét kerülget.Sajnos aranyérrel szenvedek,de remélem elmúlik.Ezen kívül minden rendben velünk.Keményedik néha a pocak,és a baba rengeteget mozog.Boldog babavárást mindenkinek.Ja,és már nagyon türelmetlen vagyok,alig várom,hogy megszülessen.
2013. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

6-os vagyok,kisfiam lesz!!!4 éves kislányom után...

minden megvan majdnem,pelenkázó még nincs de megvan honnan hozzuk,meg olyanok h mellszívó meg etetéssel kapcsolatos dolgok kiindulva előző terhességemből majd akkor veszi meg apa ha kórházban leszünk.kórházi csomagba is apránként ha láttam valamit megvettem azt csak össze kell pakolni baba cuccait kimostam beletettem egy légmentesen záródó nagy paplantartóba és neki is helyére kell csak tenni dolgait...A helyzet az,hogy mivel nagyon vizesedek előző terhességem toxémiával végződött és császárral koraszüléssel,azért vagyok ilyen gyors h helyén vannak a dolgok.Ha baj lenne meglegyen minden ne maradjak ki semmiből.Meg aztán sokat kell felpócolt lábbal lennem.Nagy lányommal kicsit felfrissítjük gyerekszoba dekorációját.

2013. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 atina1983 válasza:
Én okt 10 re vok kiírva veszélyeztetet kismama vok 14 héttől ágyban kell feküdnőm egésznap....hamarosan kórházba kell menem...mert már nyílik a méhszájam..az utolsó időkét ott fogom tőlteni...már nagyon várom már legalább már szeptember lenne..nehezen bírom..
2013. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sziasztok igaz szeptember 28.-ra vagyok kiírva :D de az már majdnem október, de azért írok én is.

Én nagyon jól viselem eddig sétállni járunk a párommal, meg kertészkedek is tök jól érzem magam eddig.

Jó babavárást mindenkinek 29+4 hkm

2013. júl. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 adriennjeni ***** válasza:
7-es vagyok. Nekünk kislányunk lesz: Vivien Klára. sok minden megvan már, de még nagyon sok apróság hiányzik.
2013. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
15. vagyok nekünk is kislány lesz Luca Liliána :) kiságy babakocsi pelenkázó és egy pár baba ruha megvan többi még nincs. De hamarosan meglesz.
2013. júl. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Október 28-ra vagyok kiírva Johannával :) Már minden megvan, jól vagyunk :)
2013. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!