Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamik! Mit tapaszt...

Mperat kérdése:

35 hetes kismamik! Mit tapasztaltok?

Figyelt kérdés
Csak mert most vagyok 35 hetes nagyon sokat mozog a babym mint még soha.. eddig nem voltam fekvős típus bicikliztem stb ..de most akármikor megyek ha csak a wc-ig kemény a hasam és olyan fura minden olyan más 1-2 napja ..Ez minek tudható be? Közeleg a szülés?
2013. júl. 16. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

2 es vagyok..A vadlim nekem mindennap begorcsol alvas kozben,sokszor kelek miatta..A kezfejem is mindig zsibbad.De en nem emiatt szedtem a magneziumot.

En szedek terhesvitamint.D vitamint mondtak nekem hogy szedjek de igy jobb mert tudom hogy sok vitamin kell a babanak.En nem hiszek ebben a nepi hidelemben hogy a baba a vitamintol no meg.Szerintem nagy butasag..Semmi hizalalo nincs a vitaminokban.Ha nem tudok mindent bevinni egy nap amire szuksege van,igy engem megnyugtat a vitamin.

2013. júl. 18. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
6 os nekem is szokott görcsölni éjszakánként a vádlim és a combomnál is hátu multkor rendesen sirva fakadtam :D
2013. júl. 18. 07:39
 13/21 A kérdező kommentje:
Basszus már nagyon közeleg az idő..hihetetlen milyen hamar elment ez a 9 hónap! a kis tököském szétrúgja a hasam és ez a keményedés idegesít de nem akarok bemenni a kórházba egyből bent fognának ..pihenni meg itthon is tudok .
2013. júl. 18. 07:41
 14/21 A kérdező kommentje:
Ki mikorra van kiírva? Én Augusztus 18 .. de szerintem előbb fog jönni..így is jó fejlett
2013. júl. 18. 07:42
 15/21 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Igen nekem ez a max adag, 4×2 magne b6, az előző koraszülésem miatt. Én 08. 10-re vagyok kiírva, de épp tegnap voltam NST_n, jó kis keményedéseim vannak, doki szerint max 1 hét lehet még hátra, bő egy ujjnyira nyitva vagyok. Mondjuk 3. baba, megmondták előre, hogy korábbra várható. De örülök, mert már nem lesz koraszülött, szombaton a 37-be lépünk.

Könnyű szülést mindenkinek és jó babázást!

2013. júl. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 6-os vagyok. Én aug. 22-re vagyok kiírva. Nekem a vérképem miatt vasat kell szednem , állítólag még szoptatás alatt is kell szedni. Mellé Béres calcium 500 mg-ot szedek mert nagyon lecsökkent a tejtermék fogyasztásom amióta diétázok terhességi cukor miatt. Könnyű szülést mindannyiotoknak!
2013. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nektek is könnyű szülést :) Majdnem egy időben babázgatunk majd itt :)
2013. júl. 18. 13:32
 18/21 anonim ***** válasza:
2es vagyok es en is aug.18.ra vagyok kiirva!:) Nagyon izgatott vagyok!:D Jovoheten vegre meg lesz mindene..Nektek meg van minden mar?(Gondolom a tobbedik babasoknak igen..:) ).
2013. júl. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Na az tök jó egy napra vagyunk kiírva :) :)

Nekünk már hónapok óta megvan minden első várva várt baby és mikor megtudtam hogy terhes vagyok végre, már akkor elkezdtem vásárolni :D :) úgyhogy hála Istennek minden adott, már csak ő hiányzik :)

2013. júl. 19. 09:21
 20/21 anonim ***** válasza:
Jaj de jo nektek!Mi nem mertunk venni egy "kabala" kiscipon kivul semmit a 21.heti ultrahangig..Utana is keveset..Nekunk o az elso de mar a 3...A tobbi elment sajnos..Szoval mi ezert paranoiasak voltunk..Aztan meg kaptunk egy onkormanyzati lakast (Skociaban elunk) es azt fel kellett ujitani.Minden felre tett penzunk elment ra,igy most havonta amit tudunk beszerzunk.De tenyleg mar nincs sok hatra,es elkeszulunk mindennel!:)
2013. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!