Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kozottetek olyan kismama...

Van kozottetek olyan kismama akinek késon kezdett noni a pocak és mozogni a baba?

Figyelt kérdés
Tudom, relativ ez a késo dolog, de èn lassan a 18. hètbe lèpek,ès szinte semmi pocakom, mozogni sem èreztem mèg a babot. Alacsony vagyok ès vèkony testalkatu,( 157 cm, 41 kg-al kezdtem a terhességet) azt hittem igy hamarabb làtszik majd a pocak, de ruhàban szinte semmi :( Mozogni pàr napja èreztem 1x-2x ilyen izomràngàs szeru kis èrzés, azota sem semmi tobb. Van olyan kismami aki szintèn igy jàrt, vagy pont itt tart?
2013. júl. 17. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a betöltött 18. hét után kezdtem el érezni a babát. Először akkor, mikor korábban lepihentem este, és egyszer csak rúgott egyet. Csodálatos érzés volt, viszont semmi pocakom nem látszott. Illetve olyan voltam, mint egy jóllakott óvodás. Most is alig akarják elhinni, hogy a 8. hónapban vagyok, mindenki azt gondolja, hogy az 5. elején, mert annyira kicsi a hasam. A babám már 2 kg, szépen fejlődik. Én híztam eddig 12 kg-ot, de sehol sem látszik meg rajtam, inkább csak szinte hasra híztam. 162 cm és 51 kg voltam, amikor kezdtem a terhességet, most 63 kg vagyok, de szinte ugyanúgy nézek ki, csak van egy kis hasam.

Szerintem ne aggódj, van, aki csak a 20. hét körül érzi mozogni a babát, és olyan kismama is sok van, akiknek nincs eszeveszett nagy hasuk. Ha a baba jól fejlődik és az orvosod szerint is minden rendben, akkor nyugodj meg, élvezd, hogy fejlődik benned egy új kis élet!

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok!

Remélem, hogy segíthettem!

33+4 hkm

2013. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom ès viszont kivànok mindenféle jot Nektek!
2013. júl. 17. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!