Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnék kismamákkal beszélge...

Szeretnék kismamákkal beszélgetni, ismerkedni, új barátokat szerezni, mert az összes barátom, ismerősöm szingli és felszívódott. Van valaki aki szívesen "ismerkedne"?

Figyelt kérdés
Elég fura ez a kérdés tudom, de lassan kezdek begolyózni. Itthon vagyok, férjem dolgozik, a barátaim teljesen felszívódtak. Semmilyen programom nincs, azon kívül, hogy itthon vagyok egész nap és szenvedek az unalomtól. Nem szeretek másokra ráakaszkodni, mert van egy-két ismerősöm akik nem régen szültek, de nem akarok számukra terhes lenni, hiszen nekik is megvan a maga életük. Nekem viszont nincs egy barátnőm sem, akivel ellehetnénk, kismamás programokat csinálhatnék napközben. Mert ugye a vedelés, kocsmázás, éjszakázás (ami eddig ment), most nem megy. Szóval napközben tv-zek (táppénzen itthon vagyok), főzök meg takarítok, minden nap bemegyek a babaszobába és várom a babám. De nagyon nyomasztó már ez a semmittevés... Most komolyan egyedül fogjam magam, menjek be a városba napközben, és??? Mit csináljak? Szóval ha van valakinek kedve beszélgetni, ismerkedni annak nagyon örülnék. Amúgy Budapesten élek és 32 hetes kismami vagyok. (24 éves)
2013. júl. 17. 18:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na csajok.... pár hét és kicsit visszasírjátok még ezt a semmittevést. 2 fiam van. 4,5 és 1 évesek. Reggeltől estig pakolok takarítok és játszok velük. Imádom őket nagyon, de ha egyedül elmehetek a boltba akkor már olyan érzések kerítenek hatalmukba, hogy elgondolkodom "jó Anya az ilyen"?Aztán hazamegyek a 15 perces utamról és a fiaim a nyakamba ugranak. Nem is emlékszem mikor jutottam el utoljára egy moziba vagy itthon mikor tudtam végignézni úgy egy filmet, hogy értsem is a végén. Ha 2 percem van akkor takarítom a kukit a földről vagy valami morzsát vagy bealszom a férjemmel ahogy a gyerköcöket sikerül végre elaltatni. És akkor tuti van olyan ember aki beszól, hogy egész nap nem csinálsz semmit csak a gyerekkel játszol. Na ja. Meg éjszaka 2-3 alkalommal kelek mert a kisfiamat még szoptatom. Ne értsetek félre....nem cserélnék senkivel. Imádom az életem csak néha jó lenne 1-2 szabad óra mikor kicsit kikapcsolhatok a férjemmel. Na most biztos kapok néhány negatív értékelést. Menjetek csavarogni, sétálni míg tudtok. Az első 6 hét kemény lesz,de próbáljatok sokat pibenni.
2013. júl. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 málna_ ***** válasza:

Én még dolgozom, és még karácsonyig szeretnék is, de szerencsére egyáltalán nem megerőltető a melóm, én osztom be az időmet, így tudok pihenni.

Egyelőre tünetem sincs, a pocakom se nő még, még elvagyok :)

2013. júl. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én is budapesti kismama vagyok,igaz még csak a 22. hétben járok,de szivesen beszélgetnék én is más pesti kismamikkal. :)
2013. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na örülök, hogy nem én vagyok az egyedüli :) Szerintem nyugodtan dumálhatunk itt is, vagy létrehozhatnánk egy kis fórumot. Biztos mindenkinek van megosztani vagy kérdezni valója a nagy szabadidőben :) Nyugodtan írjatok priviben is, időm mint a tenger, mint ahogy azt mondtam :D
2013. júl. 18. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!