Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség idején farkaséhség...

Terhesség idején farkaséhség ellen mit lehet tenni? Vagy egyek, és ne érdekeljen, hízom-e? Egyébként nagyon vékony vagyok.

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 17:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Én 54-ről híztam 80-ra az elsővel, de nem mondta senki rám, hogy hú mennyit felszedtem, mert hatalmas pocakom volt. A másodiknál már a 26.héttől diétázom, mert a vércukor eredményem is rossz lett ,így most 32. hétig 10 kg.
2013. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha éhes vagy, igenis egyél. Majd ha túl sokat hízol, úgyis szólni fog a védőnő.

Esetleg arra figyelj, hogy pl. egy étkezést próbálj meg kiváltani gyümölcscsel, vagy joghurttal, vagy hasonló könnyű, nem hízlaló dolgokkal.

Kerüld a zsíros, cukros dolgokat.

Így talán kevesebbet hízol majd.

2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Egyél! :) Életed legszebb időszaka, nehogy még koplalj is!!

Éhes a picúr, kéri a szénhidrátot, vitaminokat, fehérjét! Nyomjad befelé!!! :) Főleg ha nem vagy hízásra hajlamos :)

Jó étvágyat!!

2013. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem érdekeljen, mert lefogyni sokkal nehezebb, mint nem meghízni. Akkor is, ha vékony vagy. Természetesen koplalni nem szabad, nem arról beszélek.

A terhesség elején nincs szükséged több kalóriára, mint normális esetben. A végén is csak kb. +200 kalória szükséges, ami egy bögre tej vagy egy szendvics (zsemle mérető).

Egyél egy kicsivel többet, mint eddig, illetve igyekezz laktatóbb ételeket választani, de ne egyél folyamatosan.

2013. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 44-ről lettem 61 kg. Senki nem mondta, hogy ne egyek. Örültek, hogy hízom és én is örültem, hogy végre van étvágyam. Egyél egészséges kajákat és akkor nem lehet gond. A cukrodra figyelj és az ízületeid próbáld kímélni.
2013. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha éhes vagy, egyél! Gyors út a rosszulléthez.

Próbálj meg olyan ételeket, rágcsálnivalókat keresni, ami nincs tele cukorral, lassú felszívódású, hogy sokáig tartson a pocakodban.

Hidd el, semmi baj nem lesz, ha a "megengedett" 12 kg helyett 13-at szedsz fel. :)

Jó étvágyat! :)

2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
5 vagyok. Kedves 4. igazad van abban amit írsz, de azzal vitatkoznék, hogy nehéz lefogyni. Aki nem hajlamos a hízásra ( és nem úgy vékony, hogy világ életében koplalt), arról simán peregnek le a kilók szülés után.
2013. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 4! Én hízékony voltam mindig is, de terhesség alatt is minimálisan híztam meg, és sikerült is leadni a felesleget.

Úgyis érzi a szervezet mit akar, nyugodtan egyen. Természetesen én sem egy kiló kristálycukor elnyalogatására gondoltam, de úgy vélem a kérdező sem :)

2013. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is vékonyan estem teherbe.45 kiló voltam.

Egyél ami jólesik,bátran!Főleg ha nem vagy hajlamos a hízásra.Én se voltam,ugyhogy nem is vontam meg magamtól semmit.A vége 58 kiló lett.De nem bántam.

Már ismét 45 vagyok,nem tudok hízni.Ja 6 hónapja szültem.

2013. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
A farkasehseg a vercukorszint ingadozasa miatt alakul ki. Torekedj arra, h minel kiegyensulyozottabb legyen, nagy csucs utan ne essen le nagyon. Ekkor jon ugyanis a farkasehseg. Azt pedig tudjuk, h azert rossz, mert olyankor azonnal akarunk jo sok kajat, ezert ahhoz nyulunk, ami legkonnyebben elerheto es vsz tul is eszunk belole. Ezt az ordogi kort el lehet kerulni, ket kulcsa van: 1. gyakori, kis etkezesek, napi 5-6x. 2. lassu felszivodasu etelek fogyasztasa: cukor, feherkenyer, rizs, krumpli, feherteszta kerulese - ezek ugyanis a gyors szenhidratok. A legfontosabb a reggeli. Ezt nem ugy kell erteni, h akkor kell a legtobbet enni, vagy akkor meg lehet a kerulendok kozul! Epp az ellenkezoje! Akkor tudod elkerulni az ordogi kort, ha jo a reggelid, ezzel megalapozod a napot! Mehet pl zabpehely, rozskenyer, turo, sajt, tojas, sonka, zoldseg. Kevesen gondolnak, de reggel a tej is kerulendo, nagyon nyomja a cukrot. Remelem segitettem. Ja, es a reggelit legjobb ebredes utan fel oraval. Aztan 2-3 orankent etkezes...
2013. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!