Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 szem magnerot hány g magnézi...

1 szem magnerot hány g magnézium? Fedezi a napi szükségletet (450g) a 2. -3. trimeszterben?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 20:05
 1/6 Tica0121 ***** válasza:
Nekem az orvosom a Gravida mellé még reggelre egyet és estére kettőt rendelt! Azt mondta, hogy a vége felé ennyi fedezi a szükségletet... Nincs is keményedésem! :) 37hkm
2013. júl. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

500g (de ra van irva...).

Elso, es nem mondta a doki, h 36. het utan ne szedd? Bnomnek igy mondta a doki, de nem hagyta abba. A szules egyaltalan nem indult meg, jele sem volt, terminus utan csaszar... Bnom utolag ugy gondolja, azert jart igy, mert nem hagyta abba a magneziumot.

2013. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én nem szedtem a 36. héttől magnerotot, előtte napi 2 szemet és nekem is terminus utáni császár volt, mert nem indult meg a szülés!


Ez nem lehet az oka!

2013. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaz, 500 mg van ráírva, de ez kb 36 mg magnéziumnak felel csak meg. A szervezet ennyit tud belőle hasznosítani. Az 500 mg-os magnesi citricii-ben több a hasznos mg tartalom, nekem a magnerot 3*1- ben semmit sem ért, ugyanennyi citrici pedig elég.
2013. júl. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tica0121 ***** válasza:
Kettes! Nem mondta... bár nekem egyébként programozott császárom lesz méhnyakműtét miatt, ami a 16. héten volt, utánna is kell még egy műtét, emiatt igazán nem lenne szerencsés, ha megindulna a szülés... Sajnos szerte.szét szakadnék és a műtétet sem tudnák elvégezni.... Lehet ezért nem mondta, h ne szedjem, bár szerintem ninc összefüggés a kettő között!
2013. júl. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnalom, h ilyen gondokkal kuzdesz, raadasul eppen most! Mielobbi gyogyulast kivanok! Nekem babatervezes kozben alakult ki a baj es ekozben a baba nem akart jonni - talan jobb is volt igy. De persze kiborultam, amikor mar egy eve probalkoztunk es kozolte a doki, h beteg vagyok es mutet, nem lehetett tudni, mi lesz belole... Mutet utan 3 honappal nekem jo lett a citom, es azonnal csikos lett a tesztem is. Most varom a torpet. 25 hkm
2013. júl. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!