Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Családi probléma miatt tegnap...

Családi probléma miatt tegnap nagyon felzaklattam magam, és fájni kezdett a hasam, ilyenkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok. Tegnap kiborultam egy családi tragédia miatt, görcsölni kezdtem (vagyis kemény lett a hasam), de magnéziumot szedek, és lepihentem, így mára elmúlt. Ma folytatódik az élet, a probléma még megvan, hogyan tudom nyugodtan tartani magam? Okozhattam tegnap problémát a babámnak? Mit tegyek a jövőben, hogy ne legyen gond? Féltem, első baba.

2013. júl. 5. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletesen csináltál mindent. Magnézium, sok víz, fekvés. Úgy tudom, a középidős babák a legstabilabbak, leg"ragaszkodóbbak". És szerintem nincs egy kismama, akit ne ért volna valamilyen megrázkódtatás terhessége alatt. Remélem meg tudtál azóta nyugodni, kitartást!
2013. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban most (és most már) a pici a legfontosabb az életedben.


Nem szabad stresszelni. Meg kell tanulnod helyükön kezelni a dolgokat.

Nem éri meg semmi sem, hogy kikészítsd miatta magad.

Azzal, hogy stresszelsz, semmi sem lesz jobb, csak rosszabb.

2013. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Minden erőmmel azon vagyok, hogy elnyomjam a stresszt magamban, és csak rá koncentráljak. A gondolkodás és tehetetlenség helyett vígjáték sorozatot nézek, magnézium, pihenés tovább... remélem, tényleg sikerül a helyére tennem a dolgokat. Csak eléggé rám támaszkodott világéletemben az egész család, mert erős vagyok, és tegnap megéreztem, hogy ez valóban más állapot, más helyzet, és nem szabad csinálnom, amit korábban, hogy mindenkinek én segítek, főleg lelkileg. Köszönöm a válaszokat még egyszer!
2013. júl. 5. 09:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, velem is nagyon rossz dolog történt pár hete. Pánikrohamot kaptam, életemben nem volt még ilyenem.. akkor jöttem rá, hogy nem szabad megengedni, hogy eluralkodjanak a rossz dolgok felettünk!!! nekem is feszült a pocim, majdnem elájultam a sírástól. Azóta tudom kezelni fejben, ne hagyd, hogy beszippantson a rossz érzés! Pozitív gondolatok, sajnos, mindenki életében vannak nehézségek és hát a legerősebb az aki a legjobban helyén kezeli a dolgokat, még ha nehéz is. A babádra gondolj! Nekem vissza is jelzett többször, hogy anya ne szomorkodj már :)
2013. júl. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azota jol vagytok kérdező?
2021. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!