Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy alszotok kismamák?

Ti hogy alszotok kismamák?

Figyelt kérdés
23 hetes vagyok és már most nagyon kényelmetlen az alvás egyik oldalról forgolódok a másikra! Ti hogy bírjátok? Nah és ezt a meleget?
2013. júl. 21. 21:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Múlt éjjel konkrétan reggel 6kor tudtam elaludni.
2013. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én már a 37-et taposom, gondolhatod az milyen lehet! Izzadok, és megfordulni is alig bírok. Ráadásul a húgyhólyagom folyamatosan nyomja a baba, tehát egyfolytában az az érzésem van, mintha nagyon kellene pisilnem, aztán alig tudok kipréselni néhány centilitert. Szóval ez ezzel jár, és még egy darabig ki kell bírni!

Kitartást!

2013. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
En 36 hetes vagyok, ugyanaz a helyzet, mint az elozo valaszolonal, plusz meg a nagzobb fiam most alakitja a szobatisztasagot, szoval ha nem en ebredek pisilni, akkor miatta kell felkelni, mert ejjel nem mer egyedul kimenni...szoval nem egyszeru, es egy darabig meg nem is fog valtozni, mert ha megszuletik a baba, akkor meg majd miatta kell kelni. Hat ez az anyak sorsa, de majd egyszercsak elmulik!
2013. júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
En mar hetek ota alig alszom. Holnap kezdem a 38. hetet. Viszont faradt sem vagyok. Mondjuk napkozben sem nagyon farasztom ki magam.
2013. júl. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szió!


34+1 hetes vagyok alvás hát nagyon nehezen megy már , oldalt nagyon ritkán hagy a baba aludni , legtöbbször háton alszok reggelre nagyon fájni szokott a hátam és nem is tudok sokáig aludni , napközben elég hamar elfáradékony vagyok olyan mint első trimszterben volt , és a napokban délután be is alszok néha. Pisilések nekem hála ég éjszaka csak 1 szer kell kimennem , de napközben képes vagyok 20 percenként pisilni járni :).


Meleget nehezen bírom viszont estére jól lehül a levegő mostanában amit nagyon élvezek és nyitott ablaknál alszom éjszaka :).

2013. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Igaz én nem vagyok terhes de mikor az voltam az ikrekkel én is alig tudtam már aludni forgolódni, olyan sehogy nem volt jó...aztán rájöttem ha oldalra fekszem a hasamat kitámasztom egy kispárnával és a lábam közé is teszek egy párnát, akkor nagyon jól kitudtam magam aludni és pihenni. Ha már van szoptatóspárnátok azzal is meglehet oldani! Jó babavárást nektek!:)
2013. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csajok! Mindenkinek sok ki tartást kívánok :D!! De lenne még kérdésem 23 hetes vagyok már látszik a pocim és kismama ruhákat is hordok ami szépen ki hangsúlyozza a pocim de mikortól fog igazán nőni? És a baba csuklásai azt mikortól érezhetem?
2013. júl. 22. 14:04
 8/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én is a 23-ik hétben vagyok, pontosan 23+3. Az én hasam sem nőtt már 3-4 hete, de az még fog, hisz a baba is hizni fog és nőni :)

Az alvás egyre rosszabb. Megfordulni alig birok,mert azonnal húzódik a pocakom, a háton alvás meg kényelmetlen egy idő után. Szóval sokat forgolódok.

Raknál fel képet a pocakodról, hogy milyen nagy? Köszike.

2013. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Van szoptatós párnám,elsővel is azzal volt kényelmes aludni.Meg az össze párnát már bevittem az ágyba hogy tudjak variálni. Felpócolt lábbal kell lennem,mert nagyon vizesedek.Fejemet megemelem,alszom hanyatt fekve,aztán ha nem jó váltok,de nem mindegy melyik oldalra,mert dübörög belülről ha nyomom.,aztán kb 2-3szor kimegyek pisilni,és ezen felül még nagylányomat is megnézem és van hogy miatta kelek,ha rosszat álmodik vagy esetleg bepisil.Szóval sokrészletben alszom nyugtalanul.Ezért aztán délután is szoktam aludni,hogy bírjam.És nyitott ablaknál alszunk.És még csak 26. hétnél járok...
2013. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kedves 8-as rakok fel képet holnap ha te is??! Jó tudni hogy nem vagyok egyedül ezzel az alvás gonddal amúgy esténként mikor sikerül el aludni mindig úgy alszok el hogy a hasamon van a kezem közben éjjel fel kelek vagy 3-szor pisilni :D!! De ezen kívül imádom mikor mozog szoktam nézni a hasam és szinte hullámzik!:) Kedves válaszolók ti akartok menni 4d-és baba mozira vagy van olyan aki volt már?
2013. júl. 22. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!