Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végefelé járó, otthon lévő...

Végefelé járó, otthon lévő kismamák! Ti is jobban alszotok délután mint éjszaka?

Figyelt kérdés

Nekem az éjszakáim olyanok, mint egy rémálom: állandóan felkelek pisilni, egyik oldalon sem kényelmes aludni, fáj mindenem, és a pisilésen kívül van két időpont is, amikor rendszeresen úgy ébredek, hogy na, kialudtam magam és csak eröltetve tudok visszaaludni. Délután ebéd után viszont olyan jókat alszom, akár 3 órát is egyhuzamban, pisilés nélkül, mint akit agyonvertek. Más is így van ezzel?



39 hkm


2012. nov. 16. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen én is :). Este kicsit kínszenvedés és hajnalban frissen kelek. viszont délelőtt 11-12 körül olyan jókat alszok:)


34h km

2012. nov. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, délután olyan jókat aludtam, este meg semmit. Arra gondoltam, hogy biztos kialszom magam du. ezért nem tudok este. Próbáltam, hogy nem alszok du., de akkor sem ment az esti alvás. Így utólag azt tanácsolom, hogy aludj amennyit csak tudsz, ha délután, akkor délután, mert lassan egy perced sem lesz pihenni, sem este, sem délután.
2012. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ugyan igy vagyok ezzel..... :) délután 1-2 óra, olyan mint egy teljes éjszakai pihenés... éjjel meg csak vergődőm...

37 hkm

2012. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szintén így vagyok, csak nálam az a "baj", hogy a 4 évesem mellett nem igazán kivitelezhető. Szerencsémre ma azt játszotta, hogy beteg vagyok, és pihennem kell, így legalább lefeküdni tudtam, ha aludni nem is.
2012. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem 3 evesem van, nem alszik delutan. Ha nagyon hulla vagyok, berakok egy meset en meg lehunyom par percre a szemem.
2012. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Igen, gondolom milyen nehéz lehet pici gyerek mellett. Azért remélem tudtok pihenni így is!


Boldog babavárást! :)

2012. nov. 16. 19:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy én még csak 30 hetes vagyok de én is ugyanígy szenvedek éjjel. :( Délben viszont én is úgy tudok aludni mint akit agyonvertek. Eddig azt hittem, hogy egyedi eset vagyok de ezekszerint ez kismama "betegség" :)
2012. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!