Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg 5napig leszünk a...

Valószínűleg 5napig leszünk a kórházban, szerintetek mennyi babaruhával készüljek?

Figyelt kérdés
Nincs még tapasztalatom,de mondjuk napi 1-el számoljak?Vékony,gyenge gumis kisnadrágot lehet már ráadni az első napokban vagy inkább rugival készüljek?A köldökcsonk miatt kérdezem és mivel rutintalan vagyok még öltöztetés terén.:-)
2013. júl. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Az itteni kórházban a csecsemősök öltöztetik a babákat steril ruhákba. Én már csak a hazajövetel napján öltöztethetem a saját ruhácskájába. Ez "errefelé" ez mindig is így volt. Nem a mi általunk bevitt ruhát viselte a baba.
2013. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az Istvánba szültem.oda kellett a babának ruha.Én mindenből sokkal többet raktam be, pont azért mert nem tudhatod hogy pisili, kakilja vagy büfizi szét őket.Én a koszosakat mindig haza küldtem apával, így mikor mentünk haza már nem volt annyi cucc.Ha mostanában szülsz, akkor szerintem a body elég.Én télen szültem, és bodyt és rugit is adtam a fiamra.A köldökcsonk miatt ne aggódj.A babád tulajdonképpen csak enni és aludni fog valószínűleg...így szinte mindegy mit adsz rá.
2013. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem minimum 2/nap amire számolj, de ha tudsz akkor többet tegyél be..
2013. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak body?Csupin legyen a lába szára az újszülött babának?Mert valahol azt olvastam hogy 1réteggel többet adjunk rá annál mint amiben mi vagyunk.
2013. júl. 22. 16:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen...télen.de nem 40 fokban!!!!A babáknak is melege van.Bodyt adsz rá, és ráterítesz egy vékony takarót.Teljesen elég hidd el.
2013. júl. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!