Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE I. mit kellett vinni a...

SOTE I. mit kellett vinni a babáknak?

Figyelt kérdés
Olvasgattam, de elég régi kérdéseket találtam. Aki mostanában szült a Baross u.-ban, mit kellett nektek vinni? Császár után jól gondolom, hogy 12 óráig egyáltalán nem láthatom a babákat?
2013. júl. 22. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs az OFF-ért, sajnálom, hogy nem kaptál választ, mert én pont ugyanerre lennék kíváncsi. Bár én csak - ha minden jól megy - novemberben fogok ott szülni, szintén császárral. Remélem minden rendben lesz Nálatok, szerintem hívd fel őket, és kérdezz rá ezekre, én is ez fogom tenni, ha majd oda jutunk.
2013. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
szia! valószínű úgyis be kell korábban feküdnöm, akkor kifaggatok mindenkit, csak gondoltam a nagy részét összerakom a férjemnek addig is :) persze nagyjából tudom. meg max. többet viszünk, mint kellene :)
2013. júl. 24. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Azóta még ezt találtam: [link] nem tudom mennyire aktuális még...
2013. júl. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A császárhoz: fásli a lábakra, sós aprósüti, hogy miután felkelsz, rágcsálhass valamit, bögre és ásványvíz (majd adnak szívószálat, hogy fekve is tudj inni), betét, neccbugyi a betéthez (szintén kapható a patikákban) ugyanis a sima bugyira morogtak az intenzíven az egyik lánynak. Babának body és pelenka, a többi dolgot adják. Hogy mikor láthatod a babát, az attól is függ, mikor lesz lent hely. Én 4-kor szültem és másnap ebéd után kaptam helyet (elvileg korábban is lehetett volna menni). 5-kor van látogatás, akkor fel szokták hozni a babákat (én sajna lemaradtam róla, mert mire az intenzívre kerültem, már vitték őket vissza). 6 óra után felkeltenek, ki kell menni mosakodni (segítenek elbotorkálni), másnap reggel zuhanyozni. Én októberben szültem, de mikor 5 évvel ezelőtt szültem, akkor is ugyanez volt :)
2013. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szültem ott császárral is, meg természetesen is. Magadnak betét, betét, betét,hálóing, tisztálkodószerek, törölközők stb. Babának ruha és pelenka kell. Hogy meddig nem adják a babát, attól is függ, mennyi hely van lent, a földszinti kórtermekben. Ha sok anyuka szül, akkor a 2. emeleti kórtermekben helyezik el az anyukákat egy ideig. Ilyenkor le lehet menni szoptatni a földszintre.

Sok boldogságot!

2013. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!