Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldökcsonkhoz előre meg...

A köldökcsonkhoz előre meg kell venni a dolgokat és azt is vinni a kórházba?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nálunk a kórházba nem kellett vinni.
2013. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk vinni kellett, de a gyerekorvos előre felírta!
2013. jún. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekünk se kellett. Az alkoholt és a steril gézt ők kirakták előre a pelenkázóra ja és a hintőport is. Nem kellett vinnünk. Még kórházba voltam felhívtam a védőnőt és ő felíratta a recepteket a gyerekorvossal és férjem elment elintézni mindent.
2013. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kaptam listát, hogy mit kell vinni a kórházba a babának, és benne van a köldökhöz az alkohol, mullap, és a hintőpor. Csak azt nem értem, hogy a védőnő azt mondta hogy csak akkor lehet felíratni receptre ha megvan a baba. Akkor csak menjek a gyógyszertárba és kérjem ezeket? De gondolom receptre olcsóbb nem?
2013. jún. 7. 15:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg a kórházban (pl ha mész ctg-re) a szülésznőktől, mert ez helyenként változó.


De egyben arra is rákérdezhetsz, hogy egyébként miket kell vinni (nekünk adtak kis listát, hogy mire lesz szükség, de köldökcsonkhoz van ott minden)

2013. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ja bocs, látom már írtad, hogy kell.


Nálunk gyerekorvos adott receptet, amit majd ha megvan a baba, akkor lehet kiváltani (apuka szépen kiváltja).

Ezeket még a baba "ideiglenes" tajszámára kapod, ami ugyanaz mint a tiéd, csak az első szám 8-as

2013. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Székesfehérvári kórház.
2013. jún. 7. 15:57
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem sétálj el szépen a gyerekorvoshoz, akihez járni szeretnétek majd (úgyis illik előre bemutatkozni, hogy őt szeretnétek választani).

És nála rákérdezhetsz, de ha nem ad receptet akkor is meg tudod venni, nem hiszem, hogy a világ pénze lenne ezek közül bármelyik.


(Én most voltam tegnap és szépen ideadta a recepteket, taj számot kitöltetlenül hagyta és apuka majd elmegy érte, ha megszületett a babóca)

2013. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

... megint én...


Természetesen ha lehet, ne betegrendelésre menj dokihoz, hanem tanácsadásra, nehogy elkapj valamit. :)

2013. jún. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én nemrég szültem Szfváron, és vittem mindent. Receptre tényleg olcsóbb, akkor a párod elugrik a receptért a dokihoz, ha megvan a baba!
2013. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!