Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan otthon végezhető...

Tudtok olyan otthon végezhető munkát, ami nem befizetéses, és nem átverés? Csak dolgozni szeretnék.

Figyelt kérdés

2013. jún. 8. 06:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Angolul tudsz?
2013. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy otthon mennyire elterjedtek ezek a kérdőív kitöltése online és ezért fizetnek kérdőívenként valamennyit!?


Angliában például van egy pár, de ahhoz itt kell, hogy élj! Én csinálom, nem nagy összeg pluszban egy fő állás mellé, havi 50-100font jön ebből, de ez is valamennyi!


Nézz szét a neten, hátha van otthon is ilyen!

Remélem adtam egy ötletet!

Azért nem adok weboldal címet, mert mivel angliai cégek fizetnek ezért, így nyilván ehhez itt kellene, hogy élj, és ki is van írva, hogy csak angliaiak regisztrálhatnak!

2013. jún. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most szűnik meg a melóm,de mellette elkezdtem suliba járni,ott tanulok angolt,persze azt nem mondanám,hogy tudom is. :) Nem ebből akarok élni,csak amíg itthon vagyok,szeretnék kis plusz pénzt keresni,ha már szabadidővel rendelkezem. Köszi a tippet,szétnézek!
2013. jún. 9. 07:44
 4/7 anonim ***** válasza:

A második voltam!


Esetleg nézd meg ezt:

www.marketagent.com


Itt magyar nyelv is van, bár szerintem, ha a magyar nyelvet választod, akkor nem fogsz sok kérdőívet kapni.

2013. jún. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző voltam!


Viszont, magyar címet lehet regisztrálni! ;)

2013. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hozzá tenném, hogy még nem próbáltam, de próbáld ki, hátha jó!
2013. jún. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Regisztráltam,mikor írtál,nem néz ki rossznak,de még nem kaptam egy kérdőívet sem,gondolom most pangási idő van. De maga az elgondolás nem rossz! Köszönöm a segítséged,ezt valahogy elhiszem,mert mikor több százezres fizetésről beszélnek otthoni munkával.......,inkább nem kommentálom! :)
2013. jún. 20. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!