Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudnék szedni a köhögésre...

Mit tudnék szedni a köhögésre terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Ma reggel óta elég sűrűn kell köhögnöm. Gondolom megfázott a torkom. Ki mit ajánlana amivel tudnám csillapítani a köhögési kényszeremet? Vitamint szedek, gyümölcsöt is eszek, mézes teát is iszok. Még valami amit esetleg nem jutott az eszembe?

Köszi,

13 hetes kismami :)


2009. okt. 21. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
tantum verde, sinupret, homeopátis szerek...
2009. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

A Sinupretben nem voltam biztos. A homeos bogyókat terveztem csak ahhoz még egy gyógyszertárat meg kell látogatni. Addig gondoltam, hogy azért elkezdem a "kúrálást" :)

köszi

2009. okt. 21. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Szedd le a hagyma barna leveleit, ebből főzz teát, és készítsd el úgy mint a feketeteát. Nagyon finom,nincs hagymaíze, cukor helyett mézet is rakhatsz bele, és mikor langyos, akkor igazi citromot.Két nap múlva semmi bajod nem lesz, ezt garantálom! Inkább ezt, mint a gyógyszereket!
2009. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hűű :) köszi most rögtön készítek magamnak ilyen teát :) remélem beválik nálam is.
2009. okt. 21. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 13 hetes vagyok és én is köhögtem. Nekem a lándzsás útifüvet ajánlották. Gyógyszertárban lehet kapni és tényleg jó. Már szinte nem is köhögök.
2009. okt. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a választ.

A lándzsás utifűvet milyen formátumban szedted? Mert úgy tudom, hogy az ilyen oldatokban van pici alkohol is, vagy nem??

Jóindulatúan kérdem :)

2009. okt. 21. 22:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szirup formájában szedem és tényleg van benne minimális alkohol,de a védőnőm szerint + itt is olvastam,h lehet inni.
2009. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A kakukkfüves inhalálás is jó köhögés ellen. Megfőzöd, fölé hajolsz, gőzölsz letakart fejjel, jól letüdőzöd. De keress rá a google-ban, hogy pontosan hogy ajánlják. Hatásos!


Goyrsan gyógyulj meg, ne köhögj, mert nem jó a hasadnak...



Boldog babavárást! :)

2009. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Stodal szirup.
2009. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is Sinupret cseppet szedtem és használt.Terhesen is használható!
2009. okt. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!