Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyerekvállalás most? Mit tegyek?

Gyerekvállalás most? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utolsó évem jön az egyetemből ha most is sikerül minden vizsga ... Viszont a párommal mindketten szeretnénk a babát. A párom 30 éves én pedig 25. Csak a baj ott van azon kívül,hogy még suliba járok,hogy ha végeztem 6 évig kéne még rezidensnek lennem ... Anyagilag sem jelentene problémát a baba mivel a párom jól keres, most mit tegyek? Betudom fejezni az iskolát ha most kihagyok 2 vagy 3 évet? Vagy esti suliba tudok menni? Fogalmam sincs,hogy most mit tegyek...
2013. júl. 23. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha már megvan a baba, megtartanám.
2013. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Már megvan, csak az iskolával nem tudom mit csináljak, meg hogy hogyan oldhatnám meg ...
2013. júl. 23. 14:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy doktornőt, akinek 4 gyereke van, és a gyerekek előtt csak az alapképzése volt meg. Lehetséges, csak szervezés kérdése.

Sok boldogságot a picivel!

2013. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy, hogy bejársz amíg tudsz, aztán kérsz egyéni tanrendet.

harmadik

2013. júl. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Levelezőre át tudsz menni, vagy ott vagy?

Én jogszigorlatra a fiam 5hetes korába mentem, később pici mellett tanultam, és diplomáztam le.

Ha van, lesz segítséged, nagymami vagy bébiszitter, akkor simán meg tudod oldani a további tanulást, illetve a rezidensség alatt már mehetne bölcsibe.

Ebből ne csinálj gondod, simán megoldható!

Minden jót, és boldog babázást!

2013. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jajj olyan boldog vagyok,hogy ezt ilyen könnyen meglehet oldani ezek szerint :)) Köszönöm mindenkinek a gyors választ :) És úgy kb. mennyi ideig fogok még tudni bejárni? Ezt a félévet még bírni fogom?
2013. júl. 23. 15:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez előre nem teljesen kiszámítható.

Sokan vannak, akik szülésig dolgoznak (olyat is ismerek, aki munkából ment szülni!), és vannak, akik nem bírják ennyire jól.

Te fiatal vagy, jó esélyed van rá hogy az előbbi csoportba tartozol majd.

Az első félévet simán viszed szerintem, de talán még tovább is megy.

2013. júl. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én most terhesen is suliba járok, harmadéven, és baba születése után is tanulni fogok még bőven :) van apukája aki megfogja, míg vizsgázom, nagymama is tud vigyázni rá, a baba alvásidejében, esténként, stb. meg tanulok. Nem lesz egyszerű, de hiszem, hogy mindent meg lehet oldani, ha igazán akarjuk :))) és akarjuk! :)) Sok boldogságot nektek is! :))) 23hkm
2013. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek mégegyszer a válaszokat. Mi is megoldjuk az biztos :) Hiszem,hogy nem véletlenül jött össze ez a baba annak ellenére,hogy védekezünk :)
2013. júl. 23. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Baba mellett is tanulhatsz. Max egy évet kihagysz és utána folytatod. Biztos hogy menni fog. Sok sikert a vizsgákhoz és boldog baba várást.
2013. júl. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!