Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell figyelnem a rendszeresség...

Kell figyelnem a rendszerességet a keményedések költőt? Fájás nincs.40h

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha rendszeres be kell menni a kórházba. Így is elindulhat a szülés.
2013. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt olvastam a kismamablog-on, hogy a keményedés általában csak azért van, mert a baba kifeszíti magát. Tehát nem fájás féleség. Nekem legtöbbször akkor lép fel, ha emésztési gondok vannak, vagyis vagy puffadok, vagy hasmenés várható, mert valami nem jött be a gyomromnak.

37hetes vagyok, néha ilyen okokból van kemény pocakom, de a jósló fájás ettől nálam teljesen különbözik.

De remélem nálad hamarosan baba lesz és minden szépen alakul! :)

2013. júl. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,kell! Szülésznőm is dokim is mondta anno.
2013. júl. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pont arról szól a fájásgyengeség, hogy az ember szinte csak a keményedéseket érzi. Minden egyes igazi fájásnál bekeményedik az egész has, jóslónál nem.
2013. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!