Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány pozitív teszt még mindig?

Halvány pozitív teszt még mindig?

Figyelt kérdés
1,5hete volt egészségügyi küretem, mivel nem fejlődött az embrio,illetve folyamatosan görcsöltem,és barna darabos folyásom volt. Mikor először teszteltem akkor érős pozitív lett a teszt, majd az orvosom is csinált egyet az is egyértelmû pozitív volt. A méhemben nem találtak semmi terhességre utaló jelet, méhen kívüli terhességre gyanakodtak .Majd elvégezték a eü kapárast ,és a szövettan igazolta hogy terhességi deciuda részletek azonosíthatóak, magzatbolyhokat nem találtak. Tehát a kerdesem az hogy normális ha másfél héttel a kaparás után extra halvány csík még látható?Valóban nagyon meg kell nézni h észre vehető legyen ...végig csak egy tünetem volt a mellfeszülés, de az is megszünt pár napja .Köszönöm a válaszokat !
2013. júl. 26. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális, még nem ürült teljesen ki a HCG. Amikor én mentem orvoshoz vetélés utáni rögtön pozi teszttel, Ő még két hónappal később is a vetélés miatti HCG-ra gyanakodott, de nem volt igaza, baba volt, rögtön jött. 1,5 hét után ez még tuti a vetélés utáni HCG.
2013. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
normális sajnos. A vetélésem után nekem még 2 héttel is pozitív volt a teszt, ráadásul nem is halványan
2013. júl. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2013. júl. 26. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!