Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben kezditek/kezdt...

Hányadik hétben kezditek/kezdtétek el megvenni az első baba cuccokat?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok,de apukám már nagyon lelkes,már most elment volna babakocsit meg kiságyat nézni,de most még semmit nem szeretnénk venni,arra vagyok kívácsi ki mikor és mit vett/vesz meg a babának :)

2013. júl. 26. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tessék megkövezni, de én a betöltött 30-31. hét után kezdem. Ajánlani "okos honlapok" már a 22-23. héttől szokták, hogy ne nagy pocakkal kelljen csatangolni az áruházakban. A 8. hét azért talán még tényleg korai.
2013. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
43%

Én akkor kezdtem el vásárolni, amikor már ha megszületik tuti életben marad.

28 hét után vettem apróságokat, nagyobb dolgokat 34 hetesen.

2013. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

19 hetes voltam, mikor megvettük a babakocsit, mert jó vétel volt. :-) Azóta még nem vettünk semmit. Viszont rengeteg kisruhát kaptunk, amit a múlt héten már ki is mostam első körben, hogy el tudjam tenni, és ne a zsákokat kelljen kerülgetni. Szeptemberben szeretnénk bevásárolni.

22+0 hkm

2013. júl. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi 20 hetesen vettük meg a babakocsit. Most 25+5 hetes vagyok megvan már a kiságy, szoptatós fotel, babafésű, pár ruha, kiskád. Soknak tűnik, de mivel első baba egy csomó minden kell még. Én nem szeretném a végére hagyni, akkor már csak a szobàt szeretném csinosítgatni, ruhákat mosni, vasalni, kórházi csomagom összeállítani.

Boldog babavárást!

2013. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24 hetesen, de még csak egy-két ruhácskája van, meg 2 zoknija, amit a nagyitól kapott. Akkor már nem bírtuk "megállítani", mert mindenképpen akart venni valamit :)
2013. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is a 28. héten kezdtük.
2013. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 petera6 ***** válasza:

Kb a 12. hét körül elkezdtem vásárolni. Összeírtam miket szeretnék, és elkezdtem utánanézni neten utánajárni boltokban, élőben, hogy mi tetszik, hol, mennyibe kerül. Most 31 hetes kismama vagyok, de már mindenem megvan. Én már nem bírnék mászkálni, nézelődni, szóval nekem ez jött be. Babonás nem vagyok.


Szerintem nézz körül jobban, az is tök nagy élmény. És aztán azt vedd meg, ami tuti jó lesz, és jó áron is van. Érdemes végiggondolni, mert pl pont a babakocsinál többször megnéztem élőben mire végre sikerült döntenem. Bár lehet te ügyesebb leszel :)

2013. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A 13. héten vettem egy csomag textilpelust, 1500 Ft/8 db, és a fejvédőt a kiságyba, 3600 Ft helyett 1000 Ft volt.

Nem vagyok babonás, ráadásul második gyerkőc, úgyhogy a holmik nagy része alapból meg is van.

Egyébként a plusz holmik vásárlását az után tervezem, hogy biztos lesz a neme. Januárban születik, valahogy nem szeretnék a tél közepén nagy pocakkal a babaholmik után rohanni.

2013. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen (2 hete) vettem egy büdöspelenka-tárolót, mert nagyon akciós volt.

Babakocsit már nagyon nézegetem, bútort szerintem csak a vége felé, mert még nincs kész a szobája. Így a kisruhák is későbbre maradnak, mert nincs hova tenni egyelőre.


Azért a 12. hetet szerintem várd meg.

Sok boldogságot :)

2013. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok, mindene megvan már. Csak várjuk. Nem hiszek abban, hogy ha a polcon áll néhány babaruha, akkor baja esik tőle. Jó áron volt, tetszett, megvettük. Valamikor 18. hét körül kezdtünk vásárolni.
2013. júl. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!