Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe edhetek? Júni 19,20,24...

Chritine kérdése:

Teherbe edhetek? Júni 19,20,24,26. -án voltunk együtt védekezés nélkül a párommal.26. -án volt a peteérésem. Mekkora az esély arra hogy teherbe essék? Mikor érdemes tesztelni? Szeretnénk már babát.

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van rá esély. Ha egészségesek vagytok, akkor nem kevés. A 24-ei és a 26-ai együttlétből is lehet baba. Tesztelni 26-ához képest minimum 10napra lehet, de lehet még az is korai és nem mutat semmit. Drukk!
2013. júl. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon reménkedünk benne :) akkor lehet kivárom hogy megjön e és ha nem akkor tesztelek :)
2013. júl. 27. 09:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Én azt javasolnám (ha nem jön össze most), hogy ne görcsöljetek ezen ennyit, és ne próbáljátok meg tudományosan összehozni azt a babát. Minél jobban akarja az ember pszichésen, annál kevésbé sikerül. Ezeknek a dolgoknak valahogy ösztönösen, természetesen kellene működniük. Nem kell számolni, nem kell hőmérőzni, és tesztelni sem minden együttlét után. Össze fog jönni akkor is. Mi teljesen a véletlenre bíztuk. Két terhességem is úgy jött össze, hogy az adott hónapban csak egyetlen egyszer szeretkeztünk, mégis sikerült.

Nem ezen múlik.

2013. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem görcsölünk rá :) csak kíváncsi vagyok mennyi az esély .Úgy vagyunk vele hogy majd jön ha jönnie kell
2013. júl. 27. 13:59
 5/11 Milagros ***** válasza:
2 HET UTAN MAR KI MUTATJA A LEGOLCSOBB TESZT IS :) !!
2013. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm :) azóta voltunk együtt még 28.-án :D hát majd 2 hét múlva kiderül mi lesz :)) a menszi elmaradásán kívül mikor milyen jelei vannak még ? milyen korán jelentkezhetnek ?
2013. júl. 28. 17:51
 7/11 Milagros ***** válasza:
Hat szedules, emelyges, undor eteltol, italtol. Hangulatingadozas :D lehetsz kicsit idegesebb is a kelletenel :D esetleg hanyas de az szerintem meg korai, habar ez mind egyenfuggo. Lehet,hogy kivansz dolgokat, de lehet hogy epp az ellenkezoje,es egy falat sem esik jol. Jelentkezhet meg mellfeszules, megjon erzes, gorcsolgetes, pecsetelos verzes. Hat korulbelul ennyi roviden! Remelem tudtam segiteni valamiben :)
2013. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)) ès a hasznos informàciòkat :)
2013. júl. 29. 19:06
 9/11 A kérdező kommentje:
sajnos 08.08-án megjött :S egy nappal hamarabb mint ahogy kellett volna :(
2013. aug. 9. 14:24
 10/11 Milagros ***** válasza:
:( sajnalom :( mi 2 evig probalkoztunk mar mar gorcsosen.. 2 ev utan jott kislanyom, akkor amikor mar le mondtam arrol h valaha is lehet babam. Elsore osszejott :) csak nyugi!! Mindennek akkor jon el az idejez amikor annak el kell jonnie, persze konnyu mondani.. :( sok sikert!!
2013. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!