Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36. hétben vagyok és tegnap...

36. hétben vagyok és tegnap elég erős menzishez hasonló fájásaim voltak ami felsugárzott a derekamba is . Közeledik az idő?

Figyelt kérdés
Ráadásul a babó szétfeszítette a hasam annyira mozgott (hánytam is) utána eltuttam aludni nagy nehezen, de ma reggeltől megint fáj a derekam és alul a hasam és hányingerem van. Közeledik az idő? Vagy ez csak jósló?
2009. okt. 23. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
azonnal menj orvoshoz en ugyan igy voltam es ha meg 1 orat vartam volna othon szultem volna.beertunk a korhazba es csak annyi idom maradt hogy felmasztam a szuloagyra es mar ki is bujt a fiam.ne jatsz vele is csak vartam mert a 36 ik hetben voltam es majdnem baj lett.
2009. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én is úgyanígy voltam,de nekem ez volt a jósló fájás. Amíg nincsenek rendszeres időközök a fájások között, addig csak jóslónak számít.Ne izgulj ezt észre lehet venni amikor eljön az idő. Pihenj sokat,mert már nem sokára babázhatsz. 6 hetes kislány anyukája
2009. okt. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
en 2 fiu anyukaja vagyok de egyiknel sem volt az a kimondottan eros idokozi fajasok csak huzodott a hasam ,bekemenykedett,es fajt a derkam.az elsonel ezekkel a problemakkal bementem este 9kor negyed 1re a kezembe volt,a 2 nal Fel 9kor 20 perc mulva fogtam ot
2009. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem az a szülés elsődleges jele, ha elfolyik a magzatvíz? Mert sokan mondják, hogy csak akkor induljak be...(első babás vagyok és mindenki mond mindent!)
2009. okt. 23. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:

jajj ki mondott ilyen butaságot? Nagyon gyakori, hogy az orvos repeszt burkot, mert nem folyt el a magzatvíz! Ahol én fogok szülni, ott az 5 perces rendszeres fájásokkal kell bemenni :)

gyors és könnyű szülést!

2009. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont ilyen jóslóim vannak kb.2 hete de nem hánytam csak hányingerem van.
2009. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!