Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+2napos terhesseg alatt...

15+2napos terhesseg alatt "barnazas" mit jelenthet? Van okom megijedni? Tobbi lent!

Figyelt kérdés

1 hete jottunk haza a Balatonrol, 2szer fel orara mentem vizbe.

Nem uszkaltam meg ilyesmi csak jarkaltam benne ..tehat komolyabb erofeszitest nem tettem.Volt az utobbi par napba bovebb folyasom, de oszinten megmondom csak Canestent hasznaltam.

Ma reggel ahogy felultem az agybol ereztem hogy kifolyik vmi,mikor meglattam rogton megijedtem.Higabb barna valami.kb 6hetesen barnaztam legutobb,de az csak kisebb pecseteles volt.

Vasarnap van,erdemes ilyenkor telefonalnom az orvosomnak?Vagy varjak holnapig?A pocakom feszul ugyan de gorcsom nincs.

Koszonom eloreis a valaszokat.



2013. júl. 28. 08:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Azonnal lásson doki!!!
2013. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes telefonálnod. Ez nem normális dolog, és jobb lenne, ha megnézne!
2013. júl. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Illik " zavarni vasarnap "? (Nyilvan ha szulnek nem gondolkodnek ezen)

Tudom butasag de annyira meg nem ismerem ot...es teljesen ketsegbe estem most .

2013. júl. 28. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért a dokid hogy bármikor fordulhass hozzá ha vlami problémád van, akár még éjjel is. Hívd csak fel nyugodtan.
2013. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A babádról van szó, nincs ilyen hogy illik vagy nem illik.

Reméljük semmi probléma nincsen, de biztosat csak orvos tud mondani.

2013. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod kötni a barnázást ahhoz, hogy a Balatonban voltál, akkor mindenképpen lásson doki. Egy fertőzés komolyabb gondot is okozhat.

És igen, "illik" zavarni, azért a dokid.

Legközelebb pedig ne menj bele a vízbe még sétálgatni sem, mert azért a Balaton vize nem éppen kismamáknak való, legalábbis szerintem.

2013. júl. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha félsz felhívni vasárnap a dokid, akkor menj be az ügyeletes kórházba, ott nem zavarod őket.
2013. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Felhivtam, pont o ugyelt :-)Maskor batrabb leszek...de remelem mar csak akkor kell tarcsaznom ha rendes fajasaim lesznek es szulok :-)

Szerencsere nem nagy a baj, a baba ebbol semmit nem eszlel.Biztonsagba van:-)

A doki szerint nem a Balatonban valo furdozes okozta ezt.

Koszonom a valaszokat!!szep estet :-)

2013. júl. 28. 18:12
 9/9 Mrencsi79 válasza:

Szia!


Teljesen átérzem az aggodalmad, mert engem a 15.héten el is öntött a vér, kòrházban is voltam 3 napot. Nekem a méhszáj közelében tapadt meg a lepény, ráadásul egy bevérzés is volt rajta, valòszìnű ez okozta a vérzést. Nagyon megijedtem, de szerencsére a baba mindvégig jòl érezte magát. Jelenleg a 35.hetemet taposom, de már nagyon izgatott vagyok. Azért majd írd meg légyszi mi történt!

2013. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!