Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség? Kezdek megijedni!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség? Kezdek megijedni!

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, ez volt a 4. hónap, 5 napja hagytam aba, megjött meg minden. Viszont aggódom, hogy terhes vagyok. Akkor is megjön gyógyszer mellett, ha baba dolog van?
2010. nov. 22. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért jött rád a félelem? az első 5 hónapban nem voltál megijedve?
2010. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes istenkém...
2010. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha kimaradt 1-1 szem gyógyszer és a vérzésed is kevesebb vagy rövidebb ideig volt, esetleg csak barnázás rendes vérzés helyett akkor lehet, hogy terhes vagy. Ha ezek nem állnak fenn, akkor nem vagy terhes.
2010. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
sztem csinálj egy tesztet az tuti. és megtudod a választ vagy menj el nögyogyászhoz....:)
2010. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2010. nov. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!