Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen enyhe mensis...

24 hetesen enyhe mensis görcsök? Ez a Brexton-Hicks, amiről olvastam korábban várandós könyvekben?

Figyelt kérdés
Néha, főleg, ha sokat ülök, enyhe görcsöt érzek, éppen hogy csak érzem, de olyan, mint a mensi. A baba sokat mocorog, szinte egész nap érzem. Ez még belefér, ugye? Szedek magnéziumot napi 3x2-t, a dokim alapból mondta, hogy szedjem. Nektek is volt hasonló érzésetek?
2013. júl. 28. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen sokszor.24hkm
2013. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen. Szedhetsz magasabb adag magnéziumot ha kellemetlen. Ha gyakran előjön, érdemes többet pihenni.
2013. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez még szerintem az! Nekem a terhességem eleje óta vannak ilyenek.

Ezek a fájdalmak a méh nagyobbodását/változását jelentik. A szervezeted alakul át! Én ezt azért tudom, mert 2 külön dokit is megkérdeztem! Nekem vannak jóslóim már, és azért különbözik a kettő!

Ahogy írták, több magnézium. Nekem őszintén, nemmsegített.


31+2hkm

2013. júl. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!