Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinaltok amikor ismeretle...

Mit csinaltok amikor ismeretlen emberek terhessegel kapcsolatos remtorteneteket kezdenek el meselni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 12:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bólogatva végighallgatom (= egyik fülemen be, másikon ki), majd közlöm, hogy én optimista vagyok, jól érzem magam és majd meglátjuk, mi lesz. Ezt jellemzően nem szokták élvezni, de annak tükrében nem zavar a dolog, hogy én sem élvezem a véres-rémes meséket. Ha őket nem érdekli az, hogy egy szülés előtt álló kismamát riogatnak, én miért legyek tekintettel az ő érzéseikre?

Bár volt ismerős, akinek fixa rögeszméje volt, hogy tuti lesz valami komplikáció... Rá kifejezetten mérges voltam már, és közöltem vele, hogy statisztika ide vagy oda, neki nagyobb esélye van elpatkolni, mikor beszáll a kocsiba, mint nekem, mikor szülök.


Egyébként nem értem, miért kell ez a riogatás? Én sokkal szívesebben veszem a bátorítást, netán néhány kedves megjegyzést. Tudjuk, hogy nem könnyű, de ki ígérte, hogy az lesz?


37 hkm

2013. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!